Ubisoft'un verdiği ipuçlar Watch Dogs 3'ü işaret ediyor

Ubisoft’un verdiği ipuçlar Watch Dogs 3’ü işaret ediyor

Aralık 4, 2019 0

Assassin’s Creed, Far Cry gibi artık ayrı bir marka olmaya başlamış oyunların yapımcısı Ubisoft, bulgulara göre gizlice Watch Dogs 3’ü geliştiriyor olabilir. Öncelikle geçtiğimiz günlerde 1 Nisan şaka günü adı altında Uplay üzerinde, oyuncular tarafından Watch Dogs tarzı ile hacklenen bir ‘’yönetici konsolu’’ bulunuyordu. Bu konsolun içinde ise henüz yayınlanmamış oyunların listesine göz atılabiliyordu. Ayrıca resmi Watch Dogs Twitter hesabında konu ile ilgili ‘‘Bu her şey’’ yazılı kısa bir Tweet atılmıştı. Ancak bu durum Playstation Universe’in önerdiği viral reklam uygulamasının bir aşaması da olabilir.

Watch Dogs 3 geliştirilme aşamasında olabilir

Bulgular tabii ki bununla bitmiyor. Ubisoft’un telefon uygulamasında bulunan Siri tarzı asistanı Sam, UbiCentral’e bıraktığı videoda ‘’Watch Dogs 3 henüz bitirilmedi ama deneme şansım oldu.’’ cümlesini kullandı. Uygulamaya yanılma ihtimali sorulduğunda ise ‘’Dev’in takımı harika işler çıkarıyor! Denemek için sabırsızlanıyorum!’’ ifadesini kullandı.

Sonuç olarak tüm anlatılanların spekülasyon olduğu ve hiçbir anlaşmanın olmadığı ihtimalini göz ardı etmemek gerek. Peki sizce Ubisoft, önümüzdeki günlerde bize Watch Dogs 3 sürprizi yapar mı?