Paramparça edilmiş gamepad'ler

Paramparça edilmiş gamepad’ler

Aralık 6, 2019 0

Galeri / Teknoloji

Paramparça edilmiş gamepad’ler

Bu bir çocukluk öyküsü Paramparça edilmiş gamepad'ler Senelerdir parmaklarımızın su toplamasına neden olan konsollar, yaşamımın bir parçası haline geldiler. Sizi mutlu eden, öfkelendiren, neşelendiren ve daha istifle duygu su baskınına çeken video oyunlarını parmaklarınızla buluşturan gamepad’leri, ufaklığınızda kendinizce tamir ettiğiniz zamanları hatırlar mısınız? Hatta itiraf edin, kimi zaman merakınızdan böldüğünüz gamepad’leriniz dahi olmuştur.

Fotoğraf sanatçısı Brandon Allen‘nın bir çalışması da bizleri çocukluğumuza geri görütüyor ve merakımızı gidermeye takviyeci oluyor. İşte size paramparça edilmiş gamepad ve dualshock’lar.

Onur Altıntaş isimli okurumuza paylaşım için teşekkür ederiz.

1 Paramparça edilmiş gamepad'ler 2 Paramparça edilmiş gamepad'ler 3 Paramparça edilmiş gamepad'ler 4 Paramparça edilmiş gamepad'ler 5 Paramparça edilmiş gamepad'ler 6 Paramparça edilmiş gamepad'ler 7 Paramparça edilmiş gamepad'ler 8 Paramparça edilmiş gamepad'ler 9 Paramparça edilmiş gamepad'ler #gamepad #dreamcast #gameboy color #pc #playstation #ps2 Yorumlar 8 MK Okuru MK Okuru 06.12.2019 06:17 Kalan Şahsiyet : 300 Gönder

Tags: Dreamcast, galeri_10, gameboy color, gamepad, PC, PlayStation, ps2 Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts