Ve Valve'ın ilk konsolu kendisini gösterdi

Ve Valve’ın ilk konsolu kendisini gösterdi

Aralık 6, 2019 0

Galeri / Teknoloji

Ve Valve’ın ilk konsolu kendisini gösterdi

Karşınızda ilk Steam Machines Ve Valve'ın ilk konsolu kendisini gösterdi Steam’in konsol dünyasına adım atmasını sağlayacak ve uzun zamandır merakla beklenen  Steam Machine prototipi iBuyPower gün suratına çıktı. Bu makine pek çok üretici işletmenin Valve’ın tanımladığı özelliklere göre geliştirmeye çalıştığı makinelerden bir tanesi.

Dolayısı ile öncelikle söyleyelim ki dünya üzerinde tek bir Steam Machine olmayacak. Her ne kadar Valve Steam Controller isimli gamepad’i kendi içerisinde üretecek olsa da Steam MAchine için geniş bir üretici ağı ile çalışacak.

iBuyPower’ın 2014 modelini ilk kere görüntüleyen Engadget’ın sunduğu bu fotolardaki makinede henüz bitirilmemiş olan bir SteamOS işletim sistemi bulunuyor. Resimdeki makinenin şu an için Gordon ve Freeman isminde iki değişik versiyonu mevcut. Aradaki fark ise yanmadığında ortadaki ışık birisinde kapkara görünürken bir değişiğinde mazlemenin kendi rengi gzükecek. Her ne kadar teçhizatı açıkılanmamış olsa da söylenen 1080p çözünürlük ve 60 fps garantisi.
1 Ve Valve'ın ilk konsolu kendisini gösterdi 2 Ve Valve'ın ilk konsolu kendisini gösterdi 3 Ve Valve'ın ilk konsolu kendisini gösterdi 4 Ve Valve'ın ilk konsolu kendisini gösterdi 5 Ve Valve'ın ilk konsolu kendisini gösterdi #steam #pc #valve #valve Yorumlar 35 MK Okuru MK Okuru 06.12.2019 06:16 Kalan Kişilik : 300 Gönder

Tags: galeri_12, PC, Steam, Valve Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts