Among Us PlayStation’a Geliyor: Çıkış Tarihi De Muhakkak

Temmuz 4, 2021 0

Geçtiğimiz sene neredeyse her YouTuber’ın, her Twitch yayıncısının ve bunların izleyicilerinin en çok oynadığı ve izlediği oyun olan Among Us, pandeminin de tesiriyle popülerliğini bu yıl biraz kaybetti. Şu ana kadar Android, iOS ve PC platformlarında yer alan oyunun tekrar ünlenmesi ismine geliştiriciler yeni bir yola başvurdu.

Alınan bir habere nazaran Among Us, PlayStation data tabanına eklenmiş durumda. Uzun vakittir oyuncu kitlesi tarafından istenilen bir konu olan Among Us’ın PlayStation’a geliyor olması, geliştiricilerin oyuncuları dinlediğini gösteren hoş bir atak

Among Us’ın PlayStation için çıkış tarihi de aşikâr üzere:

2021’in yarısını bitirdik ve oyuncu kitlesi Among Us’ı artık PlayStation’da da oynayabileceğini öğrendi. Geriye çıkış tarihi kaldı. Şayet bilgi tabanı sızıntıları doğruysa beklediğimizden çok daha yakın bir çıkış tarihimiz var.

PlayStationSize isimli Twitter hesabının bir gönderisinde Among Us’ın PlayStation sürümünün önümüzdeki ay sonu, yani 31 Ağustos 2021 tarihinde çıkacağını belirtiyor. Olağan bu tarih şu an için bir mutlaklık taşımıyor çünkü yalnızca bir yer tutucu olma ihtimali de var.

Tags: Among, oyun, PlayStation, Tari̇h Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts