AC: Origins'in 2. öykü içeriğinden çıkış videosu geldi

AC: Origins’in 2. öykü içeriğinden çıkış videosu geldi

Aralık 5, 2019 0

Assassin’s Creed: Origins için Ubisoft yeni aktüellemeler getirmeye devam ediyor. Oyunun yol haritasında söylenen 2. öykü içeriği Curse of the Pharaohs da bu içeriklerden birisi. 1 hafta gecikmeli olarak karşımıza çıkacak olan Curse of the Pharaohs içeriği için çıkış videosu bugün yayınlandı.

Curse of the Pharaohs ile öykü devam ediyor

13 Mart, başka bir deyişle yarın çıkacak olan Curse of the Pharaohs eklenti kolisinde Karnak, Thebes ve Luxor gibi tanınmış tapınaklara ve Nil Nehri’ne yakında bulunan kasabalara gidebileceğiz. Oyuna yeni mekanlar, vazifeler ve şahsiyetler ilave edecek olan Curse of the Pharaohs içeriğinin çıkış fragmanına baktığımızda Mısır Mitolojisinde yer alan oldukça mucizevi öğelerin bizi beklediğini görüyoruz.

Ana öyküden 4 sene sonrasına gideceğimiz bu içerikte ayrıca mistik mahlukatlar da kendine yer bulacaklar. Seviye hududunu 55’e yükseltecek olan içerikte yeni eşyalar, kaynaklar, silahlar, kostümler ve kabiliyetlerin de bulunacağı belirtilmiş. Season Pass sahiplerinin parasız olarak erişebileceği bu içerik ayrı olarak da satın alınabiliyor. yeni öykü içeriği için yayınlanan çıkış videosuna alttan göz atabilirsiniz.