Oldmoustache takımının yeni oyununun kapak tasarımı BELL'li oldu

Oldmoustache takımının yeni oyununun kapak tasarımı BELL’li oldu

Aralık 5, 2019 0

Son yarıyılın en popüler Türk reyin firmalarından biri olan Oldmoustache Gameworks takımının yeni oyunu The Bell‘den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak ekran görüntüleriyle karşımıza çıkan oyunun kapak görseli geçtiğimiz dakikalarda belirli oldu.

Türk oyunu The Bell’in kapak görseli yayınlandı

No.70: Eye of Basir ile beraber isminden laf ettiren ve hemen ardından yeni oyunları The Bell için düğmeye basan takım, oyunun kapak tasarımını da yayınlandı. Üretim takımından Volkan Demir’in yayınlamış olduğu bu kapağa baktığımızda ise oyuna ismini de veren “Çan” ile beraber 4 tane kişilik silüeti de gözüküyor. Bu kişilikler dışında dikkatli bakınca arka tasarıda bir çift göz daha görüyoruz.

No.70 takımından The Bell geliyor

Bu yeni projenin cinsi ise şimdilik belirli değil. Oldmoustache Gameworks takımı yaptıkları yorumlarda oyunun tamamen fobi unsuru üzerine odaklanmayacağına dair ipuçları da veriyor. Daha evvel de belirttiğimiz gibi biz de Merlin’in Kazanı olarak kendilerine bu yeni projede de galibiyetler diliyoruz. Oyunun yayınlanan bu yeni kapak görseline alttan göz atabilirsiniz.

Oldmoustache ekibinin yeni oyununun kapak tasarımı BELL'li oldu