YouPorn'un yeni yıldızı Red Dead Redemption 2 oldu

YouPorn’un yeni yıldızı Red Dead Redemption 2 oldu

Aralık 4, 2019 0

Geçtiğimiz hafta oyuncuların karşısına çıkan Red Dead Redemption 2, açık dünyası ve hikaye anlatımı sayesinde milyonlarca oyuncunun sevgisini kazandı. Satış anlamında daha ilk haftadan Take Two ve Rockstar Games ekibini memnun eden yapım, açıklanan istatistiklere göre YouPorn‘a da yaramış durumda. Belirtilenlere göre Red Dead Redemption 2’nin, YouPorn aramaları yüzde 857 yükselmiş. İnsanların Red Dead Redemption 2’yi erotik içerikli sitelerde neden aradığını bilmiyoruz. Yeni çıkan oyunlarda yaşanan bu durumun Red Dead Redemption 2’nin başına da gelmesi oldukça ilginç.

Red Dead Redemption 2’nin erotik site aramaları oldukça yükseldi

YouPorn'un yeni yıldızı Red Dead Redemption 2 oldu

Çünkü oyunda bulunan cinsellik öğesi neredeyse GTA 5‘ten bile daha az. Cinselliği ön plana çıkartan karakter tasarımlarına da yer vermeyen Red Dead Redemption 2‘den sonra Fortnite, Overwatch ve Mario karakterleri YouPorn’da en çok aranan oyun öğeleri olmuştu.

Satış anlamında rekorlar kıracağını tahmin ettiğimiz Red Dead Redemption 2, GTA 5’i satış anlamında geçecek mi? Bilmiyoruz. Fakat oyunun, bu senenin en çok satan oyunu olacağına kesin gözü ile bakılıyor. Çok büyük ihtimalle yılın oyunu ödülüne layık görüleceği tahmin edilen yapım, bakalım ne kadar başarılı olacak?

Tags: 2K Games, Aksiyon, PlayStation 4, Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts