NBA yıldızı Russell Westbrook''un 'Mario' kıyafeti göz kanattı

NBA yıldızı Russell Westbrook”un ‘Mario’ kıyafeti göz kanattı

Aralık 4, 2019 0

Amerikan Basketbol Ligi NBA’de Oklahoma City Thunder forması giyen Amerikalı oyun kurucu Russell Westbrook modayı yakından takıp etmesi ile biliniyor. Giydiği birbirinden acayip kıyafetlerle sık sık gündeme gelen yıldız oyun kurucu, yine acayip bir kıyafetle arzı endam etti. Russel Westbrook oyun dünyasının en bilinen simalarından Super Mario‘nun tulumuna benzeyen bir kıyafetle maçın oynanacağı salona giriş yaptı. Oklahoma City Thunder’ın resmi twitter hesabı da, bu benzerliğe gönderme yapar şekilde, “its-a-me Russell!” şeklinde bir tweet attı. ve Mario’nun kırmızı tulumlu bir görselini yayınladı. Atılan bu tweetin altına onlarca esprili yanıt geldi.

Russel Westbrook giyim kuşamda Süper Mario’yu örnek alıyor

NBA yıldızı Russell Westbrook''un 'Mario' kıyafeti göz kanattıNBA yıldızı Russell Westbrook''un 'Mario' kıyafeti göz kanattı

Artık NBA’de bir seremoni haline gelen oyuncuların salona giriş yapma ritüeli enteresan görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oluyor. NBA oyuncuları salona giriş yaptıkları sırada, birbirinden acayip kıyafetler giymeyi tercih ediyor. Bu furyanın başlamasında önemli katkısı olan isimlerden Russell Westbrook, bu kez de giydiği Super Mario tulumu ile dikkat çekti. Super Mario’nun meşhur kostümü ile Russell Westbrook‘un kıyafetinin tek farkı Mario’nun bot giymesi, Russell’ın ise spor ayakkabıyı tercih etmesi gibi görünüyor.

Tags: 3DS, Aksiyon, nintendo, PC, Platform, Super Mario Bros 2 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts