Red Dead Redemption 2’deki bilinmeyen ayrıntı ortaya çıktı

Haziran 29, 2021 0

Rockstar Games başta GTA serisi olmak üzere her üretiminde birçok bâtın detaya yer veriyor. Bu ayrıntılar kimi vakit haritalarda, kimi vakitse öykünün içerisinde oyuncular tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Ünlü oyun geliştiricisinin son sürprizi ise Red Dead Redemption 2 üretiminden geldi.

Western temalı tanınan aksiyon-macera oyunu daima olarak farklı ayrıntılarla hayranlarını şaşırtıyor. Lakin ortaya çıkan son detay, başkalarından biraz farklı. Bir TikTok kullanıcısı tarafından keşfedilen kareler, toplumsal medyada üretimin sevenleri tarafından büyük ilgi uyandırdı.

Oyunda keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda detay var

Red Dead Redemption 2 oyuncuların kendilerini dünyanın içerisinde hissetmelerini sağlayan çok sayıda animasyon ve mekanik barındırıyor. Üretim o kadar büyük ki birden fazla hayran yayınlandıktan iki yıl sonra hala saklı ayrıntılar buluyor. Kimi keşifler haritaya dağılmış ender animasyonlar ya da küçük sahneler barındırıyor.

Red Dead Redemption 2‘nin ‘Help A Brother Out‘ vazifesinde özel detaylar yer alıyor. Bir TikTok hesabı tarafından belirtilen ayrıntı ana karakter Arthur‘un su birikintisinde düşmanı yere sermesinden sonra gerçekleşiyor. Oyuncular sudayken şahsı öldürmeye gittiğinde Arthur başını suya iterek direkt boğmaya başlıyor.

Birden fazla oyuncu muhtemelen bu ayrıntıyla karşılaşmayacak. Lakin Red Dead Reademption 2‘nin ne kadar gerçekçi olduğunu gözler önüne seriyor. Görüntüyü aşağıdan seyredebilirsiniz:

@hiddengamingdetails

Did you know this about Red Dead Redemption 2? #reddead #reddeadredemption #reddeadredemption2 #rdr #rdr2 #reddead2 #gamingdetails #eastereggs

♬ original sound – Hidden Gaming Details

Detaylı animasyon Red Dead Redemption 2‘nin öbür bilinmeyen ayrıntıları kadar tesirli değil. Fakat oyunu oynarken doğal olarak hiçbir yerden görmeden keşfeden oyunculara çok şey katabilir. Üretimin çekiciliğinin büyük kısmı aksiyonlara reaksiyon olarak gerçekçiliği ve ayrıntıyı koruyabilmesi.

Red Dead Redemption 2‘de yırtıcı batıyı hissetmek isteyen oyuncular için mümkün olduğunca detay var. Hayranlar geliştirici Rockstar Games‘in bilhassa yeni konsollarla birlikte yeni oyunlarına çok sayıda ayrıntı ekleyeceğini düşünüyorlar. Stüdyo şimdi yeni üretimleri için rastgele bir şey açıklamadı.

Red Dead Redemption 2 sistem ihtiyaçları

Asgarî

  • İşletim sistemi: Windows 7 – Service Pack 1 (6.1.7601)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K ya da AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 2 GB ya da AMD Radeon R9 280 3 GB
  • Depolama alanı: 150 GB boş alan

Önerilen

  • İşletim sistemi: Windows 10 – Nisan 2018 güncellemesi
  • İşlemci: Intel Core i7-4770K ya da AMD Ryzen 5 1500x
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB ya da AMD Radeon RX 480 4 GB
  • Depolama alanı: 150 GB boş alan

Sizler Red Dead Redemption 2‘de bulunan ayrıntılar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Tags: Detay, oyun, Red, Red Dead Redemption 2, yapım Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts