Ghost of Tsushima hayranlarını sevindirecek açıklama

Temmuz 2, 2021 0

Ghost of Tsushima özgün aksiyon sistemiyle oyuncularda farklı bir tecrübe sundu. Oyun artık geliştirilmiş bir versiyon olarak lanse edilen Director’s Cut sürümüyle geliyor. Bu versiyonla ile birlikte üretime yeni bir harita, yeni özellikler ve oyun modu eklenecek.

Ghost of Tsushima Director’s Cut, 20 Ağustos’ta geliyor

Ghost of Tsushima‘nın yayıncı şirketi Sucker Punch Productions, Directors Cut‘ın çıkış tarihini açıkladı. Sürüm 20 Ağustos‘ta PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformlarına gelecek. Yenilenen sürüm PlayStation 5’e özel birkaç yeni özellik ekleyecek. Birebir vakitte yayıncı Iki Adası‘nı oyunun yeni bölgesi olarak açıkladı.

Ghost of Tsushima, 700 yıldan uzun bir mühlet öncesine Japonya‘nın feodal periyodundaki olaylara dayanıyor. Iki ve Tsushima Adası o vakitler Moğollar tarafından işgal edildi. Sucker Punch, “Oyunun ana kahramanı Jin Sakai araştırmak için Iki’ye gidecek ve geçmişindeki birtakım travmatik anları tekrar yaşamaya zorlayacak derin ferdî riskler içeren olaylara kapılacak.” açıklamalarında bulundu.

Ghost of Tsushima Director’s Cut, PlayStation 5‘te 69,99 dolar PlayStation 4‘te 59,99 dolar fiyatıyla tek başına bir oyun olarak sunulacak. Lakin 17 Temmuz 2020‘de piyasaya sürülen ana imale sahip olanlar için daha düşük fiyatlı yükseltme seçeneklerine de sahip.

Ana oyuna sahipseniz Director’s Cut’a daha düşük fiyatla sahip olabilirsiniz

Ghost of Tsushima‘yı evvelden satın aldıysanız Director’s Cut‘a PlayStation 4‘te 19,99 dolar karşılığında sahip olabilirsiniz. Ya da 29,99 dolar ödeyerek PlayStation 5‘e yükseltme yapabilirsiniz. Director’s Cut’ı PlayStation 4’te satın alanlar ise sonradan 9,99 dolar vererek PlayStation 5 sürümüne yükseltebilir.

PlayStation 5 sahipleri Ghost of Tsushima‘yı şimdiye kadar 60 FPS ve 1800p çözünürlükte geriye dönük uyumlu oynadılar. Director’s Cut‘ın PS5 sürümü DualSense denetimcisinin uyarlanabilir tetikleyicilerini ve gelişmiş dokunsal geri bildirimini destekleyecek. Ayrıyeten Sucker Punch, Director’s Cut’ın PS5 versiyonunun büyük ölçüde geliştirilmiş yükleme müddetleri, 4K çözünürlük seçenekleri ve 60 FPS‘i hedefleyen kare suratları sunacağını söyledi.

Ghost of Tsushima’daki kayıt belgeleri Director’s Cut’a aktarılacak

PlayStation 4‘teki Ghost of Tsushima kayıt evrakları PS4 ya da PS5 için Director’s Cut sürümüne de aktarılacak. Versiyonda kıymetli bir nokta var. Iki Adası kısmı ana oyunun öyküsünün 2. kısmından itibaren mevcut.

Ghost of Tsushima Director’s Cut‘a özgün PS4 sürümü için fotoğraf modu iyileştirmeleri, denetimci tekrar eşleme seçenekleri ve savaş sırasında maksatlara kitlenme özelliği içeren fiyatsız bir güncelleme eşlik ediyor.

Sizler Ghost of Tsushima Director’s Cut sürümü hakkında neler düşünüyorsunuz?

Tags: oyun, PlayStation 4, playstation 5, Sürüm, yeni Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts