World of Warcraft'ın 8.1 yamasının yayın takvimi belli oldu

World of Warcraft’ın 8.1 yamasının yayın takvimi belli oldu

Aralık 4, 2019 0

World of Warcraft: Battle for Azeroth için yayımlanacak olan 8.1 Tides of Vengeance yamasının yayımlanma takvimi belli oldu. Yama beraberinde birçok yenilik ve geliştirme getirecek.

Tides of Vengeance yaması Aralık ayında gelmeye başlayacak

World of Warcraft: Battle for Azeroth‘a gelecek olan 8.1 yaması ya da diğer ismiyle Tides of Vengeance, oyuncular tarafından uzun süredir bekleniyordu. Bugün firmadan yapılan bir açıklama ile, yamanın takvimi belli oldu. Üç kısma ayrılacak olan yamanın ilk kısmı 11 Aralık 2018 tarihinde indirilebilir olacak. İkinci kısım 2019 yılının Ocak ayında gelecek. Üçüncü ve son kısmın geleceği tarih ise henüz açıklanmadı.

Yamanın ilk kısmında Dwarflar ve Blood Elfler, Heritage zırhlarına kavuşacak. Bunlara sahip olmak için karakterin 120 olması gerekecek. Tyrande ve Saurfang görevleri devam edecek. Zandalar ve Kul Tiras bölgelerinde saldırılar gerçekleşecek. Tüm sınıflara güncellemeler olacak. Ayrıca 20 seviye ile 120 seviye arasında kazanılan tecrübe puanı azaltılacak. 

Ocak ayında getirilmesi planlanan yamanın ikinci kısmında The Battle for Dazar’alor oyuna eklenecek. Zindanlardan ve savaşlardan düşen ganimet miktarları artacak. Sinister Gladiator kostümü eklecek, yeni PvP sezonu başlayacak.

Geleceği tarih şu an için belli olmayan üçüncü kısımda ise Crucible of Storms raidi oyuna eklenecek. Xal’atath hikayesi açılacak.

Tides of Vengeance yaması, oyuncuları beklediği bir çok içeriği beraberinde getirecek gibi duruyor. Özellikle içerik eksikliği yönünden eleştirilen Battle for Azeroth paketi, bu yama ile biraz daha iyileşecektir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Tags: Activision Blizzard, Blizzard, Mac, MMORPG, PC, World of Warcraft: Battle for Azeroth Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts