Yeni Alien oyunu hakkında ortaya büyük iddia atıldı!

Yeni Alien oyunu hakkında ortaya büyük iddia atıldı!

Aralık 4, 2019 0

Bu ayın başında The Game Awards etkinliğinin yapımcılarından Geoff Keighley‘in, Alien evreninde önemli bir yeri olan Weyland Corporation’ın logosunun fontunu kullanarak görsel içerikli bir paylaşım yaptığını görmüştük. Şimdi ise ortaya Alien dünyası hakkında başka bir haber daha çıktı. Alien markasının haklarını elinde bulunduran 20th Century FOX, belirtilenlere göre yeni bir Alien oyununun isminin marka tescilini yaptı.

Yeni Alien oyunu duyurulacak mı?

Alien Blackout adında marka tescili yapılan oyunun nasıl bir şey olacağını bilmiyoruz. Ancak bir önceki yapım Alien Isolation’ı geliştiren The Creative Assembly‘nin, yeni bir Alien oyunu üzerinde çalışmadığını öğrenmiştik. Bu sebepten dolayı yeni Alien oyununun, belki de AAA olmadığını düşünebiliriz. Ya da dağıtımcı firma, oyunu geliştirmesi için başka bir stüdyo ile anlaşmış olabilir. Alien Isolation’da ortaya güzel bir iş çıkartan The Creative Assembly, olumlu eleştirilerin odağı olmuştu. 

Sona geldiğimizde bakalım marka tescili yapılan bu Alien oyunu, The Game Awards etkinliğinde kendini gösterecek mi? Hep birlikte göreceğiz. Aralık ayında düzenlenecek olan The Game Awards etkinliği, büyük bir heyecanla bekleniyor.

Tags: Alien, alien blackout, Korku, PC, ps4, xbox Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts