Valve, 170'den fazla oyunu Steam kütüphanesinden kaldırdı

Valve, 170’den fazla oyunu Steam kütüphanesinden kaldırdı

Aralık 4, 2019 0

Valve yeni politikası gereği, Steam kütüphanesinde yer alan oyunlara daha sıkı bir denetim getirmeye başladı. Daha önce halının altına süpürülen, gözden kaçan pek çok oyun, Valve‘ın yeni poltikasından paçayı kurtaramadı. Evi temiz tutmakta karalı görünen Valve, Steam kütüphanesinden 170‘den fazla oyunu kaldırdı. Oyunların kaldırılma sebebi ise; trollük amacıyla yapılmış olmaları. Trollük amacı dışında, çıplaklıkla trollüğü birleştiren pek çok oyun da, Steam’den banlanan oyunlar listesinde yer aldı. 

Valve 170’den fazla oyunu banladı

Home Alone Girlfriend; the PUBG ripoff Boobs Battleground; Putin, Boobs and Trump; Big Dick; MILF; Dad’s co-worker; Make Border Great Again!; Rich life simulator VR gibi pek çok tuhaf oyun, Steam kütüphanesinden kaldırıldı. Tabii bu trol oyunları daha önce satın alanlar, oyunları oynamaya devam edebilecekler, ya da Steam’den kaldırsanız dahi kütüphanenizde ye almaya devam edecekler. Steam bu oyunların yeni satın almalara kapatmış durumda. 

Gün geçtikçe büyüyen Steam kütüphanesi pek çok yeni oyuna ev sahipliği yapıyor. Ancak kütüphane büyüdükçe yayınlanan oyunların kalitesinin düştüğünü de söyleyebiliriz.

Tags: PC, Steam, Steam kütüphanesi, Valve Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts