Overwatch'un Halloween Terror etkinliğinin tarihi belli oldu

Overwatch’un Halloween Terror etkinliğinin tarihi belli oldu

Aralık 4, 2019 0

Kahraman tabanlı FPS oyunları arasında en çok tercih edilen yapım olmayı başaran Overwatch, gün geçtikçe kitlesini büyütmeye devam ediyor. İlk çıktığı günlere nazaran şu anda daha az bir oyuncu kitlesine hitap etse de, başarılı yapım artık kendi çekirdek kitlesini oluşturmayı başardı. Bu kitleyi korumak için düzenlenen etkinliklerin arasına bir yenisi daha gerçekleşecek. Geçtiğimiz sene yapılan Halloween Terror 2018 etkinliğini yeniden gerçekleştiren Blizzard yetkilileri, bu sene eski özel kostümleri ve diğer kozmetik eşyaları yeniden satışa çıkartmanın yanında bu seneye özel yeni kostümleri de oyuncularına sunacak.

Overwatch’a yeni etkinlik geliyor

There’s a rumor among explorers
About a monolithic lair
Home to terrifying horrors
Heroes, how will you prepare? pic.twitter.com/XK7W7e0SKA

— Overwatch (@OverwatchEU) 1 Ekim 2018

Oyunun sevilen karakteri Junkrat‘ı başrole koyan geliştiriciler, karakterin en çok sevilen kostümü Dr. Junkenstein‘ı tekrar satacak. Etkinliğe özel olarak normal lootboxlardan farklı Cadılar Bayramı temalı lootboxlarını da oyunculara sunacağını tahmin ettiğimiz Blizzard, bakalım Blizzcon fuarında Overwatch için neler gösterecek?

Sombra karakterine özel olarak tasarlanan Blizzcon Virtual Ticket kostümü, şimdiden biletlerin yüz binlerce kez satılmasına yol açtı. Son olarak Blizzcon etkinliğinde oyunun yeni karakterinin de tanıtılması bekleniyor. Etkinlik 9 Ekim tarihinde başlayıp, 31 Ekim tarihinde sona erecek.

Tags: Activision, Aksiyon, Blizzard, First Person Shooter, Overwatch, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts