Ubisoft CEO'sundan yeni Splinter Cell hakkında açıklama geldi

Ubisoft CEO’sundan yeni Splinter Cell hakkında açıklama geldi

Aralık 3, 2019 0

Yeni Splinter Cell oyunu ile ilgili dönem dönem bazı dedikodular ortaya çıksa da Ubisoft’tan henüz resmi bir duyuru gelmiş değil. Doğal olarak serinin hayranları firmanın ağzındaki baklayı çıkarmasını bekliyor. Peki ama yeni Splinter Cell hakkında Ubisoft ne düşünüyor?

Yves Guillemot yeni Splinter Cell hakkında bazı açıklamalar yaptı

Ubisoft‘un CEO’su olan Yves Guillemot geliştirme aşamasında olduğuna kesin gözüyle bakılan yeni Splinter Cell oyunu ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. IGN ile bir söyleşi yapan Yves Guillemot, Splinter Cell’in yapım aşamasıyla ilgili önemli sözler sarf etmiş. Guillemot, oyun ile ilgili şu açıklamalarda bulunmuş;

“Bir oyun geliştirdiğinizde, daha önce yaptığınız şeylerden yeterince farklı birşey yaptığınızdan emin olmanız gerekiyor. Son Spilinter Cell oyununu yaptığımızda serinin hayranlarını ‘Onu değiştirmeyin, bunu yapmayın, şunu yapmayın’ şeklinde bir baskıya (oyuncuları sınırlandırdık demek istiyor) maruz bıraktık. Bu yüzden bazı takımların oyunu geliştirmek için daha endişeli olduklarını söyleyebilirim. Şimdi ise markaya bakan ve onunla ilgilenen bazı kişiler var. Bir noktada bazı şeyleri görmeye başlayacaksınız ama şu aşamada bundan daha fazlasını söyleyemem.” 

Yapılan açıklamaya baktığımızda firmanın başta da belirttiğim gibi yeni Splinter Cell üzerinde çalıştığını söyleyebiliriz. Oyunun ortaya çıkması için ise bir süre daha beklememiz gerekiyor. 

Tags: Aksiyon, PC, Splinter Cell: Conviction, Ubisoft, Ubisoft Montreal Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts