Tek tuhaf gamepad sizinki sanmayın

Tek tuhaf gamepad sizinki sanmayın

Aralık 6, 2019 0

Galeri / Teknoloji

Tek tuhaf gamepad sizinki sanmayın

Bunlardan hangisine sahip olmak isterdiniz? Tek ilginç gamepad sizinki sanmayın Reyin dünyasının lider adı: reyin kumandası. Şimdi, insan reyin kumandası dediği zaman azıcık acayip seziyor değil mi? Kısacası Gamepad, video oyunları için planlanmış özel bir klavye oluyor.

Parmaklarımız su toplayana kadar, istediğimizi elde etmek için her şeyi yapıyoruz. Kimi zaman sabahlıyoruz, kimi zaman küçük şikelere müracaat etiyoruz. Hatta kimilerimiz özellikle gamepad’lerin tasarımlarıyla gerçekten yakından ilgileniyor. Gerçeğinde, bu gidişat çok da şaşılacak bir mevzu değil. Çünkü aramızda, görünüşe ve renge gerçekten umursayan oyunseverler var. Hazır mevzusu açılmışken, galibiyetli gamepad tasarımlarına da bir bakalım dedik. Bunlardan hangisine sahip olmak isterdiniz, merak ediyoruz. Bazısının gerçekten var olduğunu öğrenmek, insanın içini acıtıyor.

İşte tuhaf gamepad tasarımları.
1 Tek ilginç gamepad sizinki sanmayın 2 Tek ilginç gamepad sizinki sanmayın 3 Tek ilginç gamepad sizinki sanmayın 4 Tek ilginç gamepad sizinki sanmayın 5 Tek ilginç gamepad sizinki sanmayın 6 Tek ilginç gamepad sizinki sanmayın 7 Tek ilginç gamepad sizinki sanmayın #gamepad #dreamcast #gameboy color #pc #playstation #ps2 Yorumlar 32 MK Okuru MK Okuru 06.12.2019 06:19 Kalan Kişilik : 300 Gönder

Tags: Dreamcast, galeri_1, gameboy color, gamepad, PC, PlayStation, ps2 Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts