İki konsol bu sefer "özel" alanda kapıştı! Görsel

İki konsol bu sefer “özel” alanda kapıştı! Görsel

Aralık 6, 2019 0

Galeri / Teknoloji

İki konsol bu sefer “özel” alanda kapıştı! Görsel

Hangisinde daha çok kendisinden var? Reyin camiasının özellikle konsollardaki kapışmasının ne kadar alevli olduğunu hepimiz öğreniyoruz. PC vs. konsol münazarasından dahi öte olan bu mevzu için Reddit’te baltalar yine çıkartılmış gibi.

Bir kullanıcı Xbox 360’ün PS3 2010-2103 seneleri arasında çıkan exclusive oyunları gösteren bir fotoğraf paylaştı. Paylaşılan bu bilgiye göre bu vakit içerisinde Xbox 360 toplamda 12 exclusive reyin çıkartmışken PS3 56 oyunla hayli fark atmış.

Bu dört senelik vakit zarfında Microsoft 42 Kinect oyunu çıkartırken PS Move için yalnızca 20 reyin çıkmış.

Her ne kadar motion control kısmında Kinect Move’dan daha yakışıklı gözükse de özel oyunlar kısmında PS3’ün sağlamlığı kaçırılacak gibi değil.

Elbette bu alanda şimdi yeni bir çağ ve yeni bir rekabet başlıyor. Hem Microsoft hem de Sony yeni konsolları için excl. oyunları ön tasarıda yakalıyorlar bakalım 2014 sonunda ilk bilgiler neyi gösterecek?

Anekdot: 1.Grafikteki sayılar konsolların yalnızca exclusive oyunlarının perakande satışalarını içerir. Port, HD remake, HD remaster gibi versiyonlar sayılmaz.

2.Dijital dağıtılan oyunlar sayılmaz #galeri #xbox 360 vs. playstation 3 #exclusive reyin Yorumlar 40 MK Okuru MK Okuru 06.12.2019 06:19 Kalan Şahsiyet : 300 Gönder

Tags: exclusive oyun, Galeri, xbox 360 vs. playstation 3 Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts