Tamamen ücretsiz The Division: Heartland duyuruldu

Tamamen ücretsiz The Division: Heartland duyuruldu

Mayıs 10, 2021 0

Ubisoft sürpriz bir açıklamaya imzalaydı ve ücretsiz The Division: Heartland oyununu duyurdu. Şirket akşam saatlerinde en sevilen markalarından bkocaman olan The Divisiın için bir dizi açıklama yaptı. Bu açıklamada 2021 – 2022 yarıyılında çıkacak ve oynaması ücretsiz olacak The Division: Heartland oyunu dışında yeni kitap ve daha evvel duyurulan film projesine dair bazı ayrıntıları da paylaştı. Şirketin yaptığı resmi açıklama ve tüm ayrıntılar şu biçimde;

Oynaması ücretsiz The Division: Heartland duyuruldu

Tom Clancy’s The Division’ın 2016’da piyasaya sürülmesi ile reyin, 2009’dan beri Tom Clancy şemsiyesi altındaki tamamen orijinal olan ilk IP oldu ve birden fazla Ubisoft satış rekorunu kırdı. Reyin serisi, Tom Clancy ’s The Division 2’nin 2019’un en başarılı oyunlarından bkocaman olmasıyla gelişimini sürdürdü ve 2020 genişletmesi The Division 2: Warlords of New York, oyunun tarihinin en etkin bölümüydü.

Ubisoft EMEA Takviyeci Direktörü Alain Corre şu biçimde açıklıyor: “The Division, son 5 senede Ubisoft’taki çok iddialı bir projeden 40 milyon benzersiz oyuncuya erişen dünyaca ünlü bir seriye dönüştü. Takımlarımızın bu seri ile başardıklarından ve yarattıkları muhteşem kâinattan oldukça onur dinliyoruz. Bunun potansiyeli ve derinliği, The Division’ın uzun süreli sadık hayranlarını ve benzer biçimde yeni gelenleri memnun edecek yeni ve coşku verici içerikleri keşfetmemizi sağlıyor.”

Tamamen ücretsiz The Division: Heartland duyuruldu

Serinin bu genişletme sürecinin bir parçası olarak Ubisoft bugün, The Division cihanında tertemiz, ücretsiz oynanabilen bir reyin olan Tom Clancy ’s The Division: Heartland’ı tanıttı. Geliştirmesi, The Division ve The Division 2’de de çalışmış ve Tom Clancy lisanslarıyla yakın bağları olan Red Storm Entertainment stüdyosu tarafından sürdürülüyor. Heartland, 2021-2022’de Playstation, Xbox ve PC’de bağımsız olarak sunulan bir tecrübe olacak. Ubisoft ayrıca The Division serisini mobile taşıyarak âlemi daha da geniş bir kitleye taşıma tasarılarını duyurdu.

Son olarak The Division 2, 2021’in sonlarında yapılacak bir aktüellemenin parçası olarak tertemiz bir içerik daha alacak. Ubisoft Bucharest’in desteğiyle Ubisoft Massive, tamamen yeni bir reyin modu ve artan yapılandırma spektrumu ve uygulanabilirliği vurgusuyla casusları seviyelendirmek için yeni usuller kapsayacak olan bu yeni içeriğin geliştirilmesine liderlik ediyor. Bu yeni aktüelleme ile alakalı daha fazla detay yayınlanmadan evvel açıklanacak.

The Division ayrıca, Netflix ile geliştirilmekte olan Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal’ın oynadığı, daha evvel duyurulan filmle birlikte transmedya sunumunu genişletiyor ve Aconyte tarafından yayınlanacak yeni bir orijinal romanı da duyuruyor. Hikayesi, The Division 2’deki vakalardan sonra başlayacak: Casuslar tedarik yollarını güvence altına almak için savaşırken salgının ABD’nin değişik bölgelerini nasıl etkilediğini keşfedecekler. The Division’ın transmedya içeriği hakkında daha fazla balaka bu senenin ilerleyen zamanlarında paylaşılacak.

Tamamen ücretsiz The Division: Heartland duyuruldu

Tags: Aksiyon, PC, PlayStation 4, Red Storm Entertainment, The Division: Heartland, Ubisoft, XBox One Categories: Bilgisayar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts