Sea of Thieves'te 15 saat boyunca durmaksızın hazine aradılar

Sea of Thieves’te 15 saat boyunca durmaksızın hazine aradılar

Aralık 4, 2019 0

Geride bıraktığımız haftalarda oyuncuların karşısına çıkan korsan temalı ilgi çekici yapım Sea of Thieves, içerik anlamında yetersiz bulunsa da büyük bir kesim oyuncu tarafından sevildi. Video oyun dünyasının en tecrübeli geliştiricilerinden bir tanesi olan Rare‘in çatısı altında geliştirilen oyunda ilgi çekici bir olay yaşandı. Twitter‘da Joe isimli bir oyuncu, tayfasını da yanına alarak 15 saat boyunca durmaksızın hazine aradılar. Tabii ki oyunda hazine arayıp da bulamamak çok zor olmadığı için 15 saatin sonunda oyuncuların elinde 161 adet sandık oldu. Geminin üç katını ve tüm güvertesini sandık ile dolduran oyuncular için şu anda denizlerin en zengin korsanı diyebiliriz.

Sea of Thieves’te tüm güverteyi hazine sandığı ile doldurmak

After 15 hours of pure grinding @DRAKU909 @o69fiji69o @cyberbullet and myself, broke the WORLD record! for most chest on board on @SeaOfThieves at 161 chest! #SeaOfThieves #BeMorePirate pic.twitter.com/GxUGjJ6wLz

— Joe | ??— (@ValorThyNF) 1 Nisan 2018

Sea of Thieves dünyasında bir ilgi gerçekleştiren bu ekip, Xbox markasının başkanı olan Phil Spencer‘ın da dikkatini çekti. Dünya rekoru kıran oyuncular, muhtemelen bir sonraki görevlerinde kuru kafa toplamaya çalışacaklardır. Diğer bir yandan oyuna gelecek olan güncellemelerin, ne zaman geleceği ile alakalı bir açıklama yapılmadı. Oyuncular, Rare ekibinden bir an öne yeni içerikler bekliyorlar.