Red Dead Redemption 2 PC oyuncularını sanki çıldırttı

Red Dead Redemption 2 PC oyuncularını sanki çıldırttı

Aralık 3, 2019 0

Rockstar Games‘in geliştirdiği Red Dead Redemption 2 5 Kasım itibariyle PC çıkışına reelleştirdi. Geçtiğimiz sene PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarıyla buluşan oyunun PC oyuncularıyla buluşması ise azıcık meseleli oldu. Red Dead Redemption 2‘nin PC versiyonunda yaşanan optimizasyon meseleyi oyuncuları sanki çileden çıkardı. Bazı oyuncular Red Dead Redemption 2’yi bilgisayarlarında açamazken, bazı kullanıcılar ise yüksek ekran kartlarında bile düşük fps bedelleriyle oyunu oynadıkları ortaya çıktı. 

Red Dead Redemption 2 PC oyuncularını sanki çıldırttı

Rockstar Games Launcher‘da mesele yaşayan kullanıcılar Rockstar Support ile irtibata geçerek twitter üzerinden takviye istedi. Ancak pek çok kullanıcıların değişik meseleler yaşadığı belirtilioyr. Oyuncular Reddit forumlarında yaşanan meseleleri kendi aralarında gidermeye çalışıyor. 

Geçtiğimiz sene yayınlanmasıyla beraber satış rekorları kıran Red Dead Redemption 2 PlayStation 4’ün en iyi çıkış yapan oyunu, en kısa müddette milyon satış barajını geçen reyin ünvanlarını kazanmıştı. Bakalım Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonu nasıl bir satış zaferi gösterecek. Oyunun online multiplayer modu Red Dead Online’a kesintisiz içerik aktüellemesi yapılacağı belirtilmişti. 

Tags: 2K Games, Aksiyon, PC, PlayStation 4, Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts