Terminator Resistance oyunu ertelendi

Terminator Resistance oyunu ertelendi

Aralık 3, 2019 0

Hollywood‘da sinema sektöründe efsaneleşmiş olan Terminator serisine ait yeni reyin geride vazgeçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Reef Entertainment tarafından yapılan reyin, Terminator hayranlarının dikkatini çekti. Terminator 2 filminin 30 sene sonrasını mevzu edeceğini söyleyen imalciler, oyunun orijinal bir öyküye sahip olacağını söylemişti. Terminator Resistance ismini alan oyundan üzücü haber geldi. Belirtilenlere göre Terminator Resistance, ileri bir tarihte çıkacak. Oyunu erteleyen geliştiriciler, oyunun 10 Aralık tarihinde çıkacağını açıkladı.

Terminator Resistance oyunu ileri bir tarihe ertelendi

Normalde 15 Kasım tarihinde çıkacağı söylenen oyunun ertelenme nedeni belirli değil. Yakın tarihte vizyona giren yeni Terminator filminin gazıyla oyunu piyasaya sürmek isteyen imalciler, bakalım satışlarda zaferli olabilecek mi? Bir evvelki nesilde Rambo The Video Game‘i yapan Reef Entertainment, ne yazık ki bu oyunla pek methiye toplayamamıştı. Bütün aksine Rambo oyununu daha öncekinden kalmış ve sığ mekanikler ile dolduran geliştiriciler, uzun bir müddet internette oyuncular arasında dalga mevzusu olmuştu. Hala bu makûs imajı üzerinden atamayan Reef Entertainment, bakalım Terminator Resistance ile methiye toplayabilecek mi? Hep beraber göreceğiz.

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Reef Entertainment, Terminator Resistance, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts