Red Dead Redemption 2 ön yüklemeye açıldı

Red Dead Redemption 2 ön yüklemeye açıldı

Aralık 4, 2019 0

Rockstar Games‘in geliştirdiği Red Dead Redemptipn 2 ön yüklemeye açıldı. Red Dead Redemption 2’yi dijital olarak ön sipariş verdiyseniz, kütüphanenize girip indirmeye başlayabilirsiniz. Red Dead Redemption 2’nin indirme boyutu da artık kesinleşmiş oldu. Red Dead Redemption 2’yi Playstation 4 ve Xbox One‘a indirebilmek için şimdiden küçük bir temizlik yapmakta fayda var.

Red Dead Redemption 2 ön yüklemeye açıldı. Dosya boyutu ne kadar?

Red Dead Redemption 2, 26 Ekim Cuma günü yayınlanacak. Oyunun çıkışına bir hafta kala Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’yi ön yüklemeye açtı. Oyunun dosya boyutu da kesinleşmiş oldu. Red Dead Redemption 2 PlayStation 4’te 92.742 GB, Xbox One’da ise 88.15 GB yer kaplayacak. Tabii 26 Ekim‘de yayınlandığı gün oyuna ilk gün yaması da gelecektir. Red Dead Redemption 2’yi çıkış gününe kadar indirip hazır hale getirebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Rockstar’ın bu nesle geliştirdiği ilk oyun olarak dikkat çekiyor. Oyunculşarın Red Dead Redemption 2’den beklentileri bir hayli yüksek. 26 Ekim’de sabırsız bekleyiş sona erecek.

Tags: 2K Games, Aksiyon, PC, PlayStation 4, Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts