Red Dead Online'dan yeni bilgiler!

Red Dead Online’dan yeni bilgiler!

Aralık 4, 2019 0

Red Dead Redemption 2 sahip olduğu oynanış mekanikleri sayesinde oyuncuları adeta mest etti. Oyunculara yapabilecek onlarca içerik veren yapım, tek oyunculu modunun yanında bir de çevrimiçi moduyla da oyuncuları uzun bir süre oyalayacak. Daha oyun çıkmadan sızdırma bilgilerle oyunda Battle Royale gibi ilgi çekici modların olacağını işitmiştik. Şimdi ise meraklı oyuncular, oyunun dosyalarını karıştırdı ve Red Dead Online‘ın bazı özelliklerini ortaya çıkardı.

Red Dead Online’da neler olacak?

Öncelikle oyunun işleyiş anlamda büyük oranda GTA Online‘a benzediğini söylemek hiç yanlış olmaz. Çünkü Red Dead Online‘da yapacağınız başarımlar ve ilerlemeler, yine mal sahibi olmaya dayanıyor. Belirtilenlere göre Red Dead Online’da, oyuncular para karşılığında mülk sahibi olabilecek. Ayrıca taşıt sahibi de olabileceğimiz oyunun çevrimiçi modunda, farklı özelliklere sahip at arabaları göreceğiz.

Tüm bunların yanında Red Dead Online’da karşılaşacağımız at çeşitliliğinin de çok fazla olacağı ortaya çıktı. Her ne kadar tek kişilik modda iyi bir ata sahip olmanın önemi görevlerde kendini belli etmese de, Red Dead Online’da bu gibi ayrıntılar büyük fark yaratacak.

Son olarak oyunun dosyalarında ortaya çıkan araçlar ve atlar şu şekilde;

Horse Cart
Fiyat: $500

Small Coach
Fiyat: $500 

Chuck Wagon
Fiyat: $500 

Supply Wagon
Fiyat: $500

Utility Wagon
Fiyat: $500 

War Wagon
Fiyat: $500

Atlar
Hungarian Half Bred
Missouri Fox Trotter
Dutch Warmblood
Turkoman

Tags: 2K Games, Aksiyon, PlayStation 4, Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts