Limbo'nun yapımcıları 2 boyutlu oyun yapmaktan sıkılmış

Limbo’nun yapımcıları 2 boyutlu oyun yapmaktan sıkılmış

Aralık 4, 2019 0

Limbo ve Inside gibi, iki boyutlu etkileyici oyunlar geliştiren Playdead, artık 2 boyutlu oyun yapmak istemiyor. Playdead’in sanat yönetmeni, oyun geliştiricisi Arnt Jensen, stüdyonun yeni oyununun 3 boyutlu olacağını söyledi.

Limbo ve Inside’ın yapımcısının yeni oyunu 2 boyutlu olmayacak

Playdead‘in hem sanat yönetmeni hem de ortaklarından olan Art Jensen, Playdead’in gelecek planları ile ilgili açıklamalar yaptı. Playdead’in artık 3 boyutlu oyunlar yapmaya başlayacağının sinyallerini veren Jansen röportaj sırasında şu ifadeleri kullandı; “Evrende bir yerlerde geçen, oldukça yalnız bir bilim kurgu oyunu üzerinde çalışıyoruz. Ancak henüz fikir geliştirme aşamasında. Yeni oyunumuz, diğer iki oyunumuzdan çok daha büyük olacak. Dolaşıp, keşfedebileceğiniz çok da büyük, geniş alanlar olacak ve üçüncü şahıs bakış açısına sahip olacak. 2 boyutlu oyunların kısıtlamalarından artık bıktım. geçtiğimiz seneler boyunca pek çok şeyi atladık.”

Jensen yeni oyunlarının üç boyutlu olacağının altını çizerken, Limbo ve Inside‘ın yarattığı aynı hisleri oyuncularda uyandıracağını da sözlerine ekledi. Duyguların ön planda olduğu bir oyun gelecek gibi görünüyor. Playdead’in yeni oyunu ile ilgili daha fazla ayrıntı paylaşılmadı.

Tags: Bulmaca, Limbo, Mac, PC, Platform, Playdead, PlayStation 3, Steam, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts