Company of Heroes 3 Duyuruldu: İşte Sistem İhtiyaçları

Temmuz 14, 2021 0

Birinci defa 2006 yılında tanışma imkanı yakaladığımız Company of Heroes serisinin en yeni oyunu “Company of Heroes 3” paylaşılan bir fragman ile resmen duyuruldu. Relic Entertainment tarafından geliştirilmekte olan ve SEGA‘nın yayınlayacağı oyun, İkinci Dünya Savaşı’nın Akdeniz kıyılarındaki kısımlarına odaklanıyor. Gerçek vakitli strateji oyunu, bugün prestijiyle Steam’deki yerini almış durumda.

Relic Entertainment tarafından yapılan açıklamalara nazaran Company of Heroes 3, hala geliştiriliyor ve oyunun piyasaya sürülebilmesi için, en az 1 yıllık vakte gereksinim var. Lakin oyuncuların heyecanını yüksek tutmak isteyen geliştirici grup, oyunun erken basamaktaki bir Alfa test versiyonunu fiyatsız olarak erişime açtılar. Bu sayede birtakım oyuncular, oyunun test etabındaki sürümünü 2 Ağustos’a kadar oynayabilecekler.

Company of Heroes 3 için hazırlanan fragman

YouTube video

Company of Heroes 3’ün duyuru fragmanı, sinematik bir formda hazırlandığı için oynanışla ilgili ayrıntı vermiyor. Bunun farkında olan geliştirici takım, duyurunun akabinde bir de oynanış görüntüsü yayınladı. Yayınlanan oynanış görüntüsü, gerçek vakitli strateji oyunlarını seven oyun tutkunlarını neyin beklediğini daha net bir halde gösteriyor. Dilerseniz artık de Company of Heroes 3’ün oynanış görüntüsüne yakından bakalım.

YouTube video

Company of Heroes 3, yeni bir öykü moduna da sahip olacak. Oyuncular bu modda, tarihte yaşanan olaylardan esinlenilerek oluşturulmuş misyonları tamamlamaya çalışacaklar. Oyunun standart gerçek vakitli strateji modu ise serinin evvelki oyunlarına nazaran çok daha fazla sayıda vazife ve yeni bilhassa karşımıza çıkacak.

Relic Entertainment ne de SEGA, yaklaşmakta olan Company of Heroes 3’ün kararlı sürümü için sistem ihtiyacı açıklamadı. Fakat oyunun Alfa test sürümü için açıklanmış olan sistem ihtiyaçları şöyle;

Company of Heroes 3 sistem ihtiyaçları

En az

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: 8. kuşak Intel Core i5
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Depolama: 4 GB

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: 8. kuşak Intel Core i7
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070
  • Depolama: 8 GB

Company of Heroes 3’ün Steam’deki sayfası, çıkış tarihi ve fiyat bilgisi vermiyor. Lakin oyuncular, bu oyunu daha şimdiden istek listelerine ekleyebilirler. Ayrıyeten, oyunun Alfa test sürümü şimdi Türkiye’de kullanılabilir değil. Şirket, bu mevzuyla ilgili bir karar mı aldı bilinmez lakin oyunun Steam sayfasını gün içinde takip etmek, oyunu deneyimlemek istiyorsanız avantajınıza olabilir.

Company of Heroes 3’ün olağan sürümünün Steam’deki listeleme sayfasına burada, oyunun Alfa test sürümünün Steam’deki listeleme sayfasına da burada bulunan irtibatla ulaşabilirsiniz.

Tags: oyun, Oyunu, sistem, Steam, Sürümü Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts