Red Dead Online Beta'ya yeni yarış modları ekleniyor

Red Dead Online Beta’ya yeni yarış modları ekleniyor

Aralık 3, 2019 0

Red Dead Online‘a yeni oyun modları eklendi. Oyuna eklenen yeni oyun modları genellikle yarış odaklı. Yeni oyun modlarında amaç; yarış sırasında kontrol noktalarından geçerek at sırtında hedefleri vurmak. Target Races ve Opern Target Races  adlı yeni Red dead Online oyun modları bakalım Red Dead Online oyuncularını oyuna döndürmeyi başarabilecek mi? Yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Red Dead online beta’ta yeni yarış modları eklendi

Red Dead Online’a gelen yeni içerik güncellemesinde Target Races ve Open Target Races olmak üzere iki yeni oyun modu bulunuyor. Tüm oyuncular oyuna bir ok ve yay ile başlayacak. Yarışırken vurduğunuz her hedef Atınızın dayanıklılığını arttıracak. Haritaya yerleştirilmiş olan ekstra güç arttırma eşyalarını aldığınızda atın dayanıklılığı artacak ya da sprint zamanı uzayacak. Rakibin hızını yavaşlatmak için at üstünde rakibi tekmelemek de mümkün olacak.

Red Dead Online’ın yeni oyun modlarına ilk olarak PlayStation 4 oyuncuları erişim sağlayacak. Daha sonra yeni içerik Xbox One kullanıcıları için de yayınlanacak. Rockstar Games, Red Dead Online için yeni içerik güncellemeleri yayınlamaya devam ediyor. 

Red Dead Online Beta'ya yeni yarış modları ekleniyor

Tags: 2K Games, Aksiyon, PlayStation 4, Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts