Gollum oyununun yapımcısı, oyun hakkında konuştu

Gollum oyununun yapımcısı, oyun hakkında konuştu

Aralık 3, 2019 0

Geçtiğimiz gün sürpriz bir şekilde duyurulan The Lord Of The Rings: Gollum oyunu, Yüzüklerin Efendisi hayranlarının dikkatini çekti. Aksiyon – macera türünde olan yeni Gollum oyununu Deadalic Entertainment geliştirecek. Şimdi ise firmanın CEO’su Carsten Fichtelmann, oyun hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Eğer Gollum oyununu doğru bir şekilde yaparlarsa, bundan sonra kimsenin bir Gollum oyunu yapmayacağını söyleyen Carsten Fichtelmann, bu boşluğu doldurabileceklerine inanıyor.

Gollum oyununun yapımcısı Deadalic Entertainment, yeni oyun hakkında konuştu

Yüzüklerin Efendisi evreninin en ilginç karakterlerinden bir tanesi olan Gollum’un nasıl aksiyon sahnelerine şahit olacağını merak ediyoruz. Ayrıca Gollum’un başından geçen hangi olayları konu alacağı tartışılan yapımda, gizlilik unsurunun büyük bir öneme sahip olacağını tahmin ediyoruz.

PC ve konsol platformlarına çıkacağı tahmin edilen yapım, 2021 yılında piyasaya çıkabilir. Deponia isimli oyunuyla bilinirliğini yükselten Alman yapımcı, piyasaya saygın bir konumda bulunuyor. PS5 ve yeni Xbox için çıkacağı tahmin edilen Gollum oyununun gerçekçi grafiklere sahip olacağı düşünülüyor. Son olarak oyunda başka hangi tanıdık yüzleri göreceğimiz de apayrı bir merak konusu oldu.

Bakalım Gollum oyunu, Yüzüklerin Efendisi hayranlarını memnun edebilecek mi? Çıktığı vakit göreceğiz.

Tags: Daedalic Entertainment, PC, PlayStation 4, The Lord Of The Rings: Gollum, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts