RDR 2'nin son görevinin uzunluğu neredeyse bir oyun kadar

RDR 2’nin son görevinin uzunluğu neredeyse bir oyun kadar

Aralık 4, 2019 0

Bu senenin en iyi oyunu olarak gösterilen Red Dead Redemption 2, sahip olduğu hikaye uzunluğu sayesinde oyuncuları çok uzun bir süre konsolun başına adeta çivileyecek. Oyunun inceleme puanları yayınlandıktan sonra oyun hakkında daha fazla bilgi etmeye başladık. Bizim de derinlemesine incelediğimiz oyunun son görevinin kaç saat uzunluğunda olduğu sizi biraz şaşırtabilir. Çünkü oyunun son görevi, neredeyse bir hikayeli Call of Duty oyununun uzunluğu kadar. Yaklaşık 6 saat süren oyunun son görevinde hikaye çok farklı yerlere çekiliyor. Oyunu oynarken “yok artık” diyeceğiniz oyunun son görevinin çok vurucu sahnelere yer verdiğinin altını çizelim.

Red Dead Redemption 2’nin son görevi kaç saat sürüyor?

Sadece ana hikayesi 65 saat süren yapım, yan görevlerle ve açık dünyada geçirilen süreyle birlikte saf olarak 100 saatlik bir oynanış sunuyor. Ancak görevler haricinde oyunun size sunduğu ekstra içeriklere de takılırsanız bu sürenin daha da uzayacağını söyleyebiliriz.

Bakalım Red Dead Redemption 2, satış anlamında Take Two ve Rockstar Games‘i ne derece memnun edecek? Hep beraber göreceğiz.

Tags: 2K Games, Aksiyon, PC, PlayStation 4, Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts