Rockstar Games'in yönetmeni GTA 6'dan bahsetti

Rockstar Games’in yönetmeni GTA 6’dan bahsetti

Aralık 4, 2019 0

Bugün itibariyle oyuncuların karşısına çıkacak olan Red Dead Redemption 2 şimdilik bir yana dursun, Rockstar Games‘te yıllardır yönetmen olarak çalışan Dan Houser yabancı basından GQ ile yaptığı röportajda GTA 6’dan bahsetti. Dan Houser, GTA 6‘yı bu zamanlarda piyasaya sürselerdi ne yapacaklarını bilmediklerini belirtti. İnsanların her konuya karşı artık çok sinirlenmeye hazır olduğunu söyleyen Houser, bunun çok korkunç aynı zamanda çok da ilginç olduğunun altını çizdi.

GTA 6 ne zaman piyasaya çıkacak?

Politik ayrımcılığın bir çığ gibi günden güne büyüdüğü bu günlerde, günümüzde Amerika’nın yaşam tarzını eleştirmek gerçekten de fazlasıyla cesaret isteyen bir iş olurdu. Diğer bir yandan her şeyin çok hızlı değişmesinden yakınan Houser, şu anda Red Dead Redemption 2‘yi piyasaya sürdükleri için kendilerini şanslı olarak gösteriyor.

Ayrıca kadın hakların da bahseden Houser, kadınların toplumda eskisine göre daha fazla yer etmeye başladığını söylerken, insanların artık eleştiriye tahammül edemediğini de belirtti. Bakalım GTA 6 piyasaya çıktığında, beşinci oyunda olduğu gibi yer yer Amerikan toplumunu eleştirecek mi? Geliştiricilerin bizlere yeni oyunda neler göstereceğini oldukça merak ediyoruz.

Tags: Aksiyon, Grand Theft Auto VI (GTA 6), PC, PlayStation 4, Rockstar Games, Rockstar North, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts