RDR 2'nin çatışma ve silah mekanikleri Max Payne'e benzeyebilir

RDR 2’nin çatışma ve silah mekanikleri Max Payne’e benzeyebilir

Aralık 4, 2019 0

Son fragmanı ile birlikte hikayeden oyunculara bazı ayrıntılar gösteren Rockstar Games, oyun hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Oyunun hikayesini fragmanlar ve oynanış mekaniklerini yaptığı açıklamalar üzerinden belirten Rockstar Games geliştiricileri, bu sefer Red Dead Redemption 2‘nin çatışma mekaniklerinden bahsetti. Oyunun tepe geliştiricilerinden olan Rob Nelson, oyunun silah kullanma mekaniklerinin fazlasıyla derin olacağını belirtti. Çatışma hissiyatının yüksek tutulacağını söyleyen Nelson’ın bu açıklamalarına bakarsak, Red Dead Redemption 2’nin silah kullanımı anlamında son Max Payne’e benzeyeceğini söyleyebiliriz.

Red Dead Redemption 2’nin silah kullanma mekanikleri beklenilenden daha iyi olacak

Çatışma hissiyatının başarılı olduğu son Max Payne oyunu, genel olarak oldukça sevilmiş ve en iyi Max Payne oyunu olarak gösterilmişti. Diğer bir yandan oyunda yavaş çekim ölüm sahnelerinin olacağını da söyleyen NelsonRed Dead Redemption 2‘nin daha sinematik bir havada geçeceğini belirtti.

Estetik anlamda güzel gözükeceğini tahmin ettiğimiz Red Dead Redemption 2, bakalım son tahlilde oyuncuları memnun edecek mi? 26 Ekim tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformu için çıkacak olan oyun, bakalım nasıl olacak?