Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı

Rainbow Six: Siege’in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı

Aralık 3, 2019 0

Rainbow Six: Siege‘in yeni operatörlerinin özellikleri, isimleri ve ülkeleri ile birlikte sızdı. Daha önce Rainbow: Six Siege’le ilgili isabetli haberler yapması ile bilinen Resetera kullanıcısı, Rainbow Six Siege’in yeni sezonu ile ilgili iddialarda bulundu. Bilgilere göre Rainbow Six Siege’in yeni operatörleri Danimarka özel kuvvetlerinin üyeleri olacak.

Rainbow Six: Siege’in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı

Rainbow Six Siege’in yeni operatörleri Danimarkalı olacak gibi görünüyor. Sızan bilgilere bakacak olursak yeni operatörlerin adı Nökk ve Warden olacak.

Danimarka Deniz Kuvvetleri’ne mensup olan Nökk atak tarafında yer alacak. Nökk’ün “son derece sevimli” bir görünüme sahip olduğu ifade ediliyor. Warden adlı yeni karakterin ise Danimarka gizli servisine üye olduğu ifade ediliyor.  Warden görünüşe göre kevlar vücut zırhı ile takım elbise giyecek ve kravat takacak. Yeni atak karakterinin hatch’ler ile ilgili savunmacıları oldukça zorlayacak bir özelliği olacak. Savunmacılar aynı katta bulunan hatch’leri daha fazla savunmak durumunda kalacak. Savunma karakterinin ise, Caveira’nın sessiz adımına benzer bir özelliği olacağı, aynı zamanda flaş bombaları ve sis bombalarından da etkilenmeyeceği belirtiliyor. 

Bakalım sızan bu bilgiler doğru çıkacak mı?

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Rainbow Six: Siege, Ubisoft, Ubisoft Montreal, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts