Mortal Kombat 11'e kısmen çevrimiçi zorunluluk getirildi

Mortal Kombat 11’e kısmen çevrimiçi zorunluluk getirildi

Aralık 3, 2019 0

Bu senenin en çok beklenen dövüş oyunlarından bir tanesi olan Mortal Kombat 11 hakkında ortaya yeni bir bilgi daha çıktı. Grafikleri ve animasyonlarıyla oyuncuları cezbeden yapım, belli oranda internet bağlantısı gerektiriyor. Söylenenlere göre oyunda Krypt bölümünü kullanmak için, Tower of Time‘ı oynamak için, kostüm açmak için hatta başarım kazanmak için internete bağlı olmak zorundasınız. Mikro ödemelerin yer yer hakim olduğu bu kısımlardan oyunu korsan bir şekilde oynayan oyuncular yararlanamayacak.

Mortal Kombat 11’e kısmen çevrimiçi zorunluluk getirildi

Oyunun karakter kişiselleştirmesine oldukça önem gösteren Nether Realm, bu taraftan büyük bir gelir kapısı elde edecek. Eğer oyunu çevrimdışı bir şekilde oynayacaksanız ve karakterlerinizi kostüm çeşitlerinizi yükseltmek için uğraşacaksanız, bu haber sizi üzecektir.

Yine de oyunun yönetmeni Ed Boon, geride bıraktığımız haftalarda Mortal Kombat 11‘in çevrimiçi sunucularının fazlasıyla sağlam olduğunu belirten açıklamalarda bulunmuştu. Onuncu oyunda yaşanan çevrimiçi teknik aksaklıklar, muhtemelen bir kez daha yaşanmayacaktır diye düşünüyoruz. Bakalım Mortal Kombat 11, bekleyenlerini memnun edebilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts