Control'ün Türkiye fiyatına indirim geldi!

Control’ün Türkiye fiyatına indirim geldi!

Aralık 3, 2019 0

Son olarak Quantum Break ile oyuncuların karşısına çıkan Remedy, bu kez Control isimli oyunuyla oyuncuların karşısına çıkacak. Şimdi ise oyunun Türkiye fiyatında sürpriz bir değişiklik yapıldı. İlk olarak 300 TL ile ön siparişe açılan yapımın fiyatı 99 TL‘ye çekildi. Yapılan bu sürpriz indirim sonrasında oyunun ülkemizdeki satışları yükselecektir. 399 TL ile ön siparişe açılan oyun, PC oyuncuları tarafından haklı olarak eleştirilmişti. Diğer bir yandan yapılan bu indirim sonrasında Epic Store‘un, Türkiye’ye özel fiyatlandırma yapıp yapmayacağı da merak ediliyor. 505 Games tarafından dağıtımı üstlenen oyunun Steam fiyatı ise henüz belli değil. Tüm bunların yanında oyunun Türkçe dil desteğine sahip olma ihtimali de bulunuyor.

Control’ün Türkiye fiyatına indirim geldi!

İlk başta grafikleriyle de ön plana çıkan yapımın bölüm tasarımları oldukça hoş duruyor. Geride bıraktığımız yıl E3 2018 fuarında duyurulan Control, 27 Ağustos‘ta PC, PlayStaton 4 ve Xbox One platformuna çıkacak. PC platformunda teknik tarafta Ray Tracing teknolojisini kullanacak olan yapım, bakalım satışlarda başarılı olabilecek mi?

Tags: Control, epic store, indirim, Nvidia, PC, PlayStation 4, Remedy Entertainment, Sony Interactive Entertainment Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts