Rainbow Six: Siege'in yeni operatörleri için bir gif yayınlandı

Rainbow Six: Siege’in yeni operatörleri için bir gif yayınlandı

Aralık 3, 2019 0

Ubisoft Rainbow Six: Siege‘in yeni operatörleri için yavaş yavaş nabız yoklamaya başladı. Rainbow Six: Siege’in dördüncü yıl, ikinci sezonu yolda. Yeni sezonun yeni operatörleri ilk görseller gelmeye başladı. Ubisoft, Rainbow Six Siege hesabından, yeni sezonun iki yeni operatörünün yer aldığı bir gif paylaştı.

Rainbow Six: Siege’in yeni operatörleri için bir gif yayınlandı

Look carefully… what do you see? pic.twitter.com/Twzquc6HBR

— Rainbow Six Siege (@Rainbow6Game) 13 Mayıs 2019

“Dikkatli bak… ne görüyorsun?” Notu ile paylaşılan görselde birisi kapüşonlu diğer ise ayakta ve sırtı bize dönük iki yeni operatör yer alıyor. Sadece yayınlanan bu görsele bakarak yeni operatörlerin özellikleri ile ilgili bir şeyler söyleyebilmek çok zor. Ancak daha önce sızan bilgilerle bir örtüşme de var bir karakterin takım elbise ve zırh giyeceği, diğer karakterin ise adeta ninja gibi sessiz olacağı bilgileri sızmıştı. Bu bilgiler yayınlanan görsellerle örtüşüyor. 

Geçtiğimiz haftalarda yeni sezon ile birlikte gelecek iki yeni operatörler ilgili bazı sızıntılar olmuştu. Bu sızıntıda yer alan bilgiler şöyleydi;

Rainbow Six Siege‘in yeni operatörleri Danimarkalı olacak gibi görünüyor. Sızan bilgilere bakacak olursak yeni operatörlerin adı Nökk ve Warden olacak. Danimarka Deniz Kuvvetleri’ne mensup olan Nökk atak tarafında yer alacak. Nökk’ün “son derece sevimli” bir görünüme sahip olduğu ifade ediliyor. Warden adlı yeni karakterin ise Danimarka gizli servisine üye olduğu ifade ediliyor.  Warden görünüşe göre kevlar vücut zırhı ile takım elbise giyecek ve kravat takacak. Yeni atak karakterinin hatch’ler ile ilgili savunmacıları oldukça zorlayacak bir özelliği olacak. Savunmacılar aynı katta bulunan hatch’leri daha fazla savunmak durumunda kalacak. Savunma karakterinin ise, Caveira‘nın sessiz adımına benzer bir özelliği olacağı, aynı zamanda flaş bombaları ve sis bombalarından da etkilenmeyeceği belirtiliyor. 

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Rainbow Six: Siege, Ubisoft, Ubisoft Montreal, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts