Ghostbusters: The Video Game'in remastered sürümü geliyor

Ghostbusters: The Video Game’in remastered sürümü geliyor

Aralık 3, 2019 0

Ghostbusters: The Video Game ilk olarak 2009 yılında PlayStation 3, Xbox One ve PC için yayınlanmıştı. : Terminal Reality, Red Fly Studio, Zen Studios, Threewave Software, Rainmaker Entertainment Inc. ortak yapımı olan klasik oyunun yenilenmiş sürümü yolda. Ghostbusters: The Video Game Remastered aldı oyunu Taywanlı derecelendirme kuruluşu listeledi.

Ghostbusters: The Video Game’in remastered sürümü geliyor

Ghostbusters: The Video Game'in remastered sürümü geliyor

Dönemin sevilen yapımlarından Ghostbusters: The Video Game‘in remastered sürümü geliyor. 2009 yılında yayınlanan oyun eğlenceli karakterleri, oynanış mekanikleri ve grafikleriyle de beğenilen bir yapımdı. Görünüşe bakılırsa yeni film ile birlikte Ghostbusters oyunu da yenilenerek karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Tabii resmi bir duyuru henüz yok. Ancak genelde bu tarz listelemelerin doğru çıktığını da belirtelim. Ghostbusters 3 filmi de önümüzdeki yaz vizyona girecek. Ghostbusters: The Video Game Remastered da önümüzdeki yaz aylarında yayınlanabilir. Ghostbusters: The Video Game’in Xbox 360 sürümünün Metacritic puan ortalaması 79, kullanıcı puanı ise 8.5.

Bakalım eğer bu listeleme doğruysa ve Ghostbusters: The Video Game Remastered gerçekten gelirse, oyun orijinal sürümden ne kadar farklı görünecek, merakla bekliyoruz.