Rainbow Six: Siege'in yeni haritası video ile tanıtıldı

Rainbow Six: Siege’in yeni haritası video ile tanıtıldı

Aralık 3, 2019 0

Rainbow Six: Siege‘in yeni haritasından ilk video geldi. Yeni sezon ile birlikte başlayacak olan yeni operasyon, Operation Burnt Horizon ile gelecek olan otel temalı harita için bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Yayınlanan harita tanıtım fragmanına aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Rainbow Six Siege’in yeni haritası tanıtıldı

Rainbow Six: Siege’de yeni operasyon vakti yaklaştı. 4. yılın ilk sezonu kod adı Operation Burnt Horizon oldu. Yeni sezonla gelecek olan yeni harita görücüye çıktı. Yeni harita daha önce tahmin edildiği gibi Avustralya’da yer alıyor. Geçtiğimiz ay, Avustralya bayrağı ve yanında iki operatörün olduğu bir görüntü sızmıştı. bu görselden yeni haritanın Avustralya’da yer alacağı tahminleri yapılmıştı. Bu tahminler ve sızan ekran görüntüleri de doğru çıkmış oldu. Yeni haritaya bakacak olursak , Outback adlı yeni haritanın Clubhouse haritasına olan benzerliği oldukça dikkat çekici. Odalar ve garaj kısmı özellikle Club House haritasını oldukç andırıyor. Daha küçük ve dar alanların olduğu bir harita tercih edilmiş. Bölüm tasarımcısı Jacques Wong, yeni haritanın Oregon ve Clubhouse haritalarından esinlenilerek oluşturulduğunu söylüyor.

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Rainbow Six: Siege, Ubisoft, Ubisoft Montreal, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts