Apex Legends'ın oyuncu sayısı yükselmeye devam ediyor!

Apex Legends’ın oyuncu sayısı yükselmeye devam ediyor!

Aralık 3, 2019 0

Dedikoduların ardından sürpriz bir şekilde anında karşımıza çıkan Apex Legends, hem oyun dinamikleri hem de bu çıkış stratejisi nedeniyle fazlasıyla başarılı olmuşa benziyor. Kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran Apex Legends‘tan yeni rakamlar geldi.

Apex Legends’ın yeni oyuncu istatistikleri açıklandı

Çıktığı ilk gün 1 milyon oyuncuya ulaşmayı başaran Apex Legends, aradan geçen 4 gün sonrasında ise 10 milyon rakamına ulaşmayı başarmıştı. Aradan geçen bu süre zarfında ise oyunun tam 25 milyon oyuncuya ulaştığı açıklandı. Bu kadar kısa sürede 25 milyon oyuncuya ulaşan yapım doğal olarak twitch gibi platformların da en çok izleneni konumunda bulunuyor. Oyunun aktif oyuncu sayısının ise an itibari ile 2 milyon civarında olduğu açıklandı. 

Sadece 1 haftayı geçen bir sürede bu kadar yüksek rakamlara ulaşan Apex Legends‘ın ilerleyen günlerde nasıl bir performans sunacağı ise merak konusu. Herşeye rağmen bu başarı sonucunda oyuna verilen ağırlık ve yeni özellikler de hız kazanacaktır diye düşünüyoruz.

Tags: Aksiyon, Apex Legends, Electronic Arts, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Respawn Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts