Rainbow Six: Siege'de oyuncuları çıldırtan yeni bir kusur bulundu

Rainbow Six: Siege’de oyuncuları çıldırtan yeni bir kusur bulundu

Aralık 4, 2019 0

Ubisoft’un stratejisel FPS oyunu Rainbow Six: Siege, seneler içerisinde oldukça fazla oyuncuya hitap etmeyi muvaffak oldu. Şimdilerde CS:GO ile yarışan imalin teknik yanılgıları ise neredeyse 3 yıldır düzenlenemedi. Her bir aktüellemede yeni yanılgılara boğulan oyunun son aktüellemesi, oyunculara saç baş yoldurtan türden bir kusur barındırıyor. The Bird Box ismini alan yeni kusur, oyunda savunma tarafında bulunan oyuncular tarafından tetiklenebiliyor. Hamle tarafının başına gelen bu gidişat sonrasında oyunun grafik ayarları birden bozulabiliyor. Böylelikle savunma tarafında bulunan oyuncular, oyunu basit bir biçimde kazanabiliyor.

Rainbow Six: Siege’in yeni grafik hatası

Ubisoft gidişata ait bir söyleme yapmadı. Fakat kendilerinin en kısa zamanda bu kusuru düzenleyeceklerini ümit ediyoruz. Özellikle oyunun bomba modunda daha çok kullanılan bu yanılgıdan sakınmak için, bu gizemeler Rainbow Six: Siege‘e girmemenizi öneriyoruz. Aksi taktirde bu yanılgının şu anda reyin içinde oldukça yaygın olduğunu ve kullanıldığında, kusuru kullanan oyuncunun tutulmasının neredeyse ihtimalsiz olduğunu belirtelim.

Sona geldiğimizde Rainbow Six: Siege’de yeniden anane bozulmadı. Her bir aktüelleme sonrasında başka bir yanılgıya kavuşan imal, bakalım bir sonraki aktüellemede nasıl bir kusur ortaya çıkartacak.

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Rainbow Six: Siege, Ubisoft, Ubisoft Montreal, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts