From Software rejisöründen oyuncuları heyecanlandıran söyleme

From Software rejisöründen oyuncuları heyecanlandıran söyleme

Aralık 4, 2019 0

Souls acelesi sayesinde video reyin dünyasında büyük bir tesir vazgeçen From Software takımı, daha sonrasında PS4’e özel geliştirdikleri Bloodborne ile büyük bir oyuncu kesimini çevresinde toplamayı muvaffak oldu. Oyunlarında ortaya koydukları kavga et sisteminin yanında sanat tasarımıyla da büyük methiyeler toplayan geliştirici takımın rejisörlerinden olan Hidetaka Miyazaki, yabancı basın ile yaptığı ziyarette oyuncuları heyecanlandıracak yeni söylemelerde bulundu.

From Software’dan iki yeni reyin gelecek

Miyazaki gelecek projelerden bahsederken, oyuncuların kendilerine azıcık daha zaman vermesini istedi. Gelecek yarıyıllarda yeni oyunlarını göstereceklerini söyleyen rejisör, üzerinde çalıştıkları projelerin bütün de oyuncuların istediği gibi olacağının altını çizdi. Oyuncular şu anda From Software’dan yeni bir Bloodborne veya yeni bir Dark Souls oyunu bekliyor. Öbür bir yandan son olarak PS4’e özel olan Deracine’i de geliştiren geliştirici takım, bu oyunuyla da oyuncuların alkışını kazanmıştı. 

Tüm bunların yanında Miyazaki, yeni oyunlarının karanlık temaya sahip olağanüstü öğeler kapsayacağından bahsetti. Muhtemelen kendilerinden yeni bir devam oyunu göreceğiz. Belki de yeni Bloodborne oyunu, PS4 dahil tüm platformlar için geliştiriliyordur.

Tags: Activision, From Software, Macera, PC, PlayStation 4, Sekiro: Shadows Die Twice, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts