Rainbow Six filminden yeni haber var

Rainbow Six filminden yeni haber var

Aralık 4, 2019 0

Geçtiğimiz senelerde duyurulan ancak sonrasında oldukça uzun bir süre sessizliğe gömülen Rainbow Six filmi hakkında yeni bir haber daha geldi. Yabancı basının yapımcı şirket Paramount Pictures‘tan aldığı bilgiye göre Rainbow Six adı altında iki film gelecek. Oyunlar yerine Tom Clancy kitaplarını baz alacak olan filmlerde Michael B. Jordan başrol olarak filmde yer alacak. Creed serisinin yanında Black Panther filmiyle de ön plana çıkan oyuncu, muhtemelen özel harekatçı olarak hikayede bulunacaktır.

Rainbow Six filmi ne zaman gelecek?

Şu anda Amazon’un destekleri sayesinde Tom Clancy evreninden Jack Ryan’la da güzel bir çıkış yakalayan seri, daha öncesinde başka sinema filmleriyle de beyaz perdede yerini almıştı. Diğer aksiyon ve komplo filmlerine nazaran kendi içerisinde sıkıntılar bulunduran Ryan filmleri, bakalım bu kez ne şekilde karşımıza çıkacak.

Ryan evreninde bulunan ve seride en popüler ikinci karakter olduğu söylenilen John Clark‘ın ise hikayede yer alacağı doğrulandı. Geriye kalan oyuncuların ve yönetmenin açıklanmadığı film, Tom Clancy hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Oyun tarafında Rainbow Six Siege ile bilinirliğini yükselten seri, bu kısımda Ubisoft’a büyük bir gelir kaynağı sağladı.

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Rainbow Six: Siege, Ubisoft, Ubisoft Montreal, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts