Devil May Cry 5 oyuncularına çikita muz müjdesi

Devil May Cry 5 oyuncularına çikita muz müjdesi

Aralık 4, 2019 0

Capcom’un yeni bomba oyunu Devil May Cry 5 için ilgi çekici bir içerik daha duyurdu. Geride bıraktığımız gün Mega Man serisinin ünlü silahı Mega Buster‘ı duyuran geliştiriciler, bu kez Nero için muzdan oluşan bir silah duyurdu. Silah için bir görsel yayınlayan geliştiriciler, bu silahı ilk olarak Japon oyunculara sunacak. Ön sipariş hediyesi olarak sunulan silah daha sonrasında Batılı oyunculara gelecek. Ancak Capcom‘un neden bu silahı ilk başta sadece Japon oyunculara sunacağı belli değil.

Devil May Cry 5’te muz silahı olacak

Devil May Cry 5 oyuncularına çikita muz müjdesi

Tokyo Game Show 2018 fuarında gösterilen fragmanla birlikte oyuna Lady ve Trish’i eklediklerini açıklayan geliştiriciler, Dante‘nin oynanış görüntülerini de yayınladı. Hikayeye dair yeni ipuçları veren fragmanda Nero’nun oyuna aynı dördüncü oyunda olduğu gibi sonradan dahil olacağı belirtildi.

Red Grave City‘i kurtarmaya çalışacağımız oyunda hala baş kötümüzün kim olduğu belli değil. Kötü karakter oluşturma tarafında Vergil haricinde her oyununda sıkıntılar bulunduran DMC serisi, umarız hikaye gidişatını bu kez düzgün bir hale getirebilir. Tüm bunların yanında serinin hayranları artık Sparda’lı bir oyun girişi görmek istemiyor.

Tags: Aksiyon, Capcom, Devil May Cry 5, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts