Mount & Blade II: Bannerlord'dan yeni ekran görüntüleri geldi

Mount & Blade II: Bannerlord’dan yeni ekran görüntüleri geldi

Aralık 4, 2019 0

Mount & Blade II: Bannerlord için yeni ekran görüntüleri yayımlandı. Taleworlds haftalık bloglarında, bu hafta, bölüm tasarımcısı, Video Hazırlama Sanatçısı, Gündüzhan Gündüz’e yer verildi. Mount & Blade II: Bannerlord’un yapım aşamaları ile ilgili bilgiler paylaşılırken, yeni ekran görüntüleri de oyuncuların beğenisine sunuldu.

Mount & Blade II: Bannerlord’tan  yeni ekran görüntüleri geldi

Şu sıralar oyunda yer alacak olan, mekanlar sahne tasarımları üzerine çalıştığını belirten geliştirici Gündüzhan Gündüz, M&B 2Bannerlord hakkında sizi en çok heyecanlandıran şey nedir? sorusuna şu cevabı veriyor.

“Bannerlod’un en beğendiğim yönü, önceki Mount & Blade oyunlarına göre daha fazla ordu sayısı ile daha geniş alanlarda savaşabilmek. Daha geniş alanlarda savaşmak, daha fazla taktik seçeneği ve özgürlük sağladığından, oyunu daha eğlenceli ve keyifli bir hale getiriyor. Ayrıca Bannerlord’daki mevsim sistemi gerçekten güzel bir özellik. Soğuk ve çetin geçen bir kışın ardından, baharda ağaçların ve çimenlerin canlılığı ve hareketliliği içinizi açıyor!”

Bannerlord ile ilgili hala bir çıkış tarihi verilmedi. Ancak yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Paylaşılan ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Mount & Blade II: Bannerlord'dan yeni ekran görüntüleri geldiMount & Blade II: Bannerlord'dan yeni ekran görüntüleri geldiMount & Blade II: Bannerlord'dan yeni ekran görüntüleri geldi

Tags: Aksiyon, Mount & Blade II: Bannerlord, PC, PlayStation 4, Strateji, Tale Worlds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts