Evrenini oyuncuların şekillendireceği Dual Universe alfa sürecine girdi

Evrenini oyuncuların şekillendireceği Dual Universe alfa sürecine girdi

Aralık 4, 2019 0

Novaquark isimli firma tarafından geliştirilen Dual Universe, 2016 yılında duyurulmuştu. Gerçek dünyadaki hemen hemen her şeyi oyuna yansıtmaya söz veren oyun, oyuncuların ilgisini çekmiş, sonrasında ise uzun bir sessizliğe gömülmüştü. Firma uzun süren sessizliğini bozdu ve oyunun alfa sürecine geçtiğini bir video ile duyurdu. 

Dual Universe, alfa sürecine geçti

Uzayda geçen bir devasa çevrim içi rol yapma oyunu olacak olan Dual Universe, yayımlanan bir video ile alfa sürecine geçtiğini duyurdu. Yapımcı firma Novaquark oyunun izleyeceği yol haritasını gösteren bir görsel de yayımladı. 

Dual Universe, tamamen değiştirilebilir evrene sahip olan ilk oyun olacak. Oyundaki her şey (ki bunların arasında diplomasi, binaların yapımı, dövüşler, politika ve ticaret gibi devasa şeyler de yer alıyor) oyuncular tarafından gerçekleştirilecek. Oyunun ilk alfa aşamasında oyuncular başladıkları bölgeyi işleme, yeni üsler, binalar ve araçlar kurma, bölgedeki kaynakları toplayıp, oyun dünyasını deneyimleme fırsatı bulacak. 

Dual Universe, verdiği sözlerle oldukça ilgi çekici duruyor. Oyundaki her şeyin oyuncular tarafından gerçekleştirilecek olması bizi her ne kadar biraz korkutsa da, sistemin ne kadar iyi işleyeceğini oyun çıktığında göreceğiz. Siz Dual Universe hakkında ne düşünüyorsunuz, verdikleri sözleri tutabilecekler mi?

Evrenini oyuncuların şekillendireceği Dual Universe alfa sürecine girdi

Tags: Dual Universe, MMORPG, Novaquark, PC Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts