Mortal Kombat 11, The Game Awards 2018'de duyurulabilir

Mortal Kombat 11, The Game Awards 2018’de duyurulabilir

Aralık 4, 2019 0

Dövüş oyunu serilerinin en ünlülerinden olan Mortal Kombat serisinin yeni oyunun bir süredir geliştirildiğini biliyoruz. Henüz resmi duyurusu yapılmamış olan oyunun, The Game Awards 2018 töreninde duyurulacağı yönünde söylentiler dolaşıyor.

Mortal Kombat’ın yeni oyunu haftaya duyurulabilir

The Game Awards töreni 6 Aralık 2018 Perşembe günü gerçekleşecek. Yapımcı Geoff Keighley’nin söylediğine göre gecede ondan fazla yeni oyun duyurulacak. Bu oyunlardan bir tanesinin de Mortal Kombat 11 olacağı söyleniyor.

4chan üzerinde oyunun testlerine katılan birinin oluşturduğu gönderiye göre oyun The Game Awards 2018‘de duyurulacak. Gönderide oyun hakkında bilgiler de veren kullanıcının söylediklerine göre oyunun hikaye modu üç karakter etrafında şekillenecek. Kitana, Liu Kang, Raiden, Shang Tsung ve Reiko oyunun hikayesinde yer alan karakterlerden olacak. 

Mortal Kombat 11‘in 2005 yılında çıkan Mortal Kombat: Shaolin Monks oyunundaki gibi bir macera modunun bulunacağı söyleniyor. Oyuncular karakterlerini kendilerine göre özelleştirebilecek. Özelleştirme için ganimet kutusu (loot box) sisteminin oyunda yer alacağı da söylenenler arasında. 

Oyunda yer alacak diğer karakterler ile ilgili de iddialar var. Johnny Cage, Ferra/Torr, Goro, Kano, Mileena ve Sonya yeni oyunda oynanabilir karakterler olmayacakmış. Fujin, Jade, Noob Saibot, Reptile ile yeni bir Tarkatan ırkından karakter oyunda yer alacak. Kung Lao’nun da daha önce oyunda yer alacağını öğrenmiştik. 

Netherrealm, Mortal Kombat 11‘i önümüzdeki hafta duyurursa dövüş oyunu severler için güzel bir haber olacaktır. 4chan üzerindeki gönderiye bakmak isteyenler şuraya tıklayabilir. Siz ne düşünüyorsunuz, bu sızıntı doğru olabilir mi?

Tags: Dövüş, Mortal Kombat XI, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Interactive Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts