MediaMarkt, Red Dead Redemption 2'nin PC sürümünü listeledi

MediaMarkt, Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünü listeledi

Aralık 4, 2019 0

Video oyun dünyasının merakla beklediği yapım haline gelen Red Dead Redemption 2, sahip olduğu oynanış mekanikleri sayesinde oyuncuları adeta cezbetti. Sadece konsol platformları için çıkacağı belirtilen oyunun PC sürümü MediaMarkt tarafından listelendi. İsveç tabanlı MediaMarkt tarafından listelenen yapım sonrasında PC oyuncuları oldukça heyecanlandı. Ürün yanlışlıkla mı listelendi? Bilmiyoruz. Ancak oyunun PC platformuna gelmesini isteyen milyonlarca oyuncu bulunuyor.

Red Dead Redemption 2 oyunu PC için çıkacak mı?

Rockstar Games şimdilik bu konu ile ilgili bir duyuru yapmadığından, bu bilgi henüz resmiyet kazanmadı. Belki de geliştiriciler, aynı GTA 5‘te olduğu gibi yeni nesil konsollar çıktıktan sonra oyunu PC platformu için geliştirir. Geçtiğimiz günlerde ise Rockstar Games, oyunun asla PC platformuna çıkmayacağını kabul etmemişti. Yani ortada hala bir belirsizlik var diyebiliriz.

GTA 5’in PC sürümünde güzel satış başarılı elde eden firma, GTA 5’in PC sürümüne olan ilgiden memnun durumda. Hala modlar sayesinde oynanılan GTA 5’in PC sürümü, bakalım ne zamana kadar popülerliğini koruyacak? Merak ediyoruz. Umarız Rockstar Games, oyunu PC platformu için de piyasaya sürer. Listelenen mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tags: 2K Games, Aksiyon, PC, PlayStation 4, Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts