Cyberpunk 2077 ve GTA serisinin arasında benzerlik var

Cyberpunk 2077 ve GTA serisinin arasında benzerlik var

Aralık 4, 2019 0

CD Projekt Red‘in risk alarak yeni bir şeyler denediği yeni oyun Cyberpunk 2077, sahip olduğu gelecek temasıyla oyuncuları cezbetmeyi başardı. Distopyanın hakim olduğunu düşündüğümüz gelecek temasına derin rol yapma mekanikleri ekleyecek olan geliştiriciler bakalım nasıl bir yapımla karşımıza çıkacak. Açık dünya anlamında da detaylı olacağı tahmin edilen oyunun bölüm tasarımcısı Miles Tost, Cyberpunk 2077 oyununun GTA serisinden farklı olduğunu, fakat açık dünya tarafında aynı GTA serisinde yaptığı gibi tembelce gezebileceğimizden bahsetti.

Cyberpunk 2077 ve GTA serisi benziyor mu?

TPS GTA oyunlarında açık dünyada amaçsızca sağa sola saldırıp gezmeyen oyuncu yoktur diye tahmin ediyoruz. Oyunun mekanikleri ve açık dünyada yer alan detaylar birleşince, oyunda tembelce geçirdiğimiz saatlerin sonu gelmiyor.

GTA serisinden farklı olarak rol yapma mekanikleri barındıran Cyberpunk 2077, bakalım oyuncuların üzerinde nasıl bir etki bırakacak? Witcher serisinde kendini kanıtlayan Cyberpunk 2077, açık dünya ve rol yapma anlamında neler yapabileceğini göstermişti. Sekizinci nesil konsol platformlarına ikinci bir oyunla daha çıkan ekip, oyuna olan ilgiden gayet memnun durumda.

Tags: CD Projekt Red, Cyberpunk 2077, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts