CD Projekt Red’den kıymetli Cyberpunk 2077 açıklaması

Haziran 28, 2021 0

CD Projekt Red CEO‘su Adam Kicinski, Cyberpunk 2077 üzerine kıymetli açıklamalarda bulundu. Oyunun son halinden hayli şad olduğunu lisana getiren yönetici, geliştirmelerin sürdüğünü aktarırken; güncellemelerin ise sürat kesmeden devam edeceğini paylaştı.

Oyundaki neredeyse her kusurun düzeltildiğini açıklayan Kicinski, mevcut kaliteyi de arttırmak istediklerini belirtti. Genel olarak olumlu hususların bahsedildiği açıklama oyuncular için umut kaynağı oldu.

Cyberpunk 2077, CD Projekt Red için tatmin edici konumda!

WSE İnovasyon Günü‘nde basın mensupları ile bir ortaya gelen Adam Kicinski, oyuncuların şikayetlerini gidereceklerini açıkladı. Olaylı çıkışının akabinde oyun dünyasında dikkatlerin üzerinde olduğu CD Projekt Red, genel itibariyle üretimi düzeltmeyi başardı. Bildiğiniz üzere oyun, konsol performansı yüzünden hayli eleştirilmiş, hatta PlayStation Store üzerinden kaldırılmıştı. Fakat oyun son güncellemeler ile performansını toparlamayı başarmış ve mağazaya tekrardan giriş yapmıştı.

Adam Kicinski, bilhassaPlayStation cephesindeki satışlar konusunda ser verip sır vermedi. Satış sayılarını şimdi paylaşmayacaklarını açıklayanyönetici, şu an için sayılarda olağandışı bir durum olmadığını belirtti. Her ne kadar firma satışlar konusunda mutlu üzere gözükse de Sony‘nin değerlendirmesi pek iç açıcı değil. Çünkü firma Cyberpunk 2077‘yi hala önermiyor. Hatta Sony oyunculara, bilhassa PS4 sürümü için sorun yaşanma ihtimali hakkında ihtarda da bulunuyor.

Adam Kicinski, hala yapacakları değerli işlerin olduğunu belirtirken, oyun içi öteki geliştirmelerin problemler çözülmeden yapılmasının mümkün olmayacağını açıkladı. Firma Cyberpunk 2077‘yi düzelttikten sonra, oyun içi öbür ögeleri geliştirmek istiyor. Bu sayede oyun içi genel kaliteyi arttırmayı planlayan CD Projekt Red, hayranlarını sonunda keyifli edebilir.

Yakın vakitte Cyberpunk 2077 için ek paket çıkaracak CD Projekt Red, güncellemeyi büsbütün fiyatsız sunacak. Firma öncelik olarak oyunu en sıkıntısız hale getirmek istiyor. Çıkış tarihi aşikâr olmayan ek paketin önemli düzeyde yanılgı düzeltmesine de sahip olması bekleniyor. Öykü odaklı eklentinin senaryosu ile alakalı da kesin bilgiler şimdi ortaya çıkmadı.

Tags: 2077, CD Projekt Red, İçi̇n, oyun Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts