Obsidian, Fallout: New Vegas 2 sorusunu yanıtsız bırakmadı

Obsidian, Fallout: New Vegas 2 sorusunu yanıtsız bırakmadı

Aralık 4, 2019 0

Rol yapma oyunları arasında büyük bir yeri olan Fallout serisi, son olarak Fallout 4 ile sevenlerine ‘merhaba’ dedi. Rol yapma açısından diğer Fallout oyunlarına göre biraz daha geride olan, ancak yine de yeterli düzeyde olan Fallout 4 oyuncuları uzun saatler boyunca ekran başına kilitlemişti. Ancak Fallout serisinin hayranlarının bir kısmının aklında hala Fallout New Vegas var. Fallout New Vegas’ın rol yapma tarafında bulunan ince detaylar oyunu oynayanlara oldukça güzel vakitler geçirmişti. O dönem yapım tarafını Obsidian ekibine bırakan Bethesda, oyunu sadece yayınlamıştı.

Fallout New Vegas 2 çıkacak mı?

pic.twitter.com/mcYLxr8CYb

— Obsidian (@Obsidian) 16 Ekim 2018

Oyuncuların aklında ise yeni bir Fallout New Vegas oyununun gelip gelmeyeceği var. Meraklı bir oyuncu bu soruyu Obsidian’a, Twitter üzerinden sordu ve cevabını aldı. Cevap olarak “Oldukça şüpheli” yanıtını alan oyuncudan sonra diğer oyuncular Obsidian’a sorular yağdırdı. Görünüşe göre şimdilik ufukta Obsidian’a emanet edilmiş herhangi bir Fallout oyunu yok. Ancak bu ileride de olmayacağı anlamına gelmiyor.

Şu anda Fallout 76 üzerinde çalışan Bethesda, bakalım Fallout markasıyla alakalı ilerde neler yapacak?

Tags: Bethesda Softworks, Fallout New Vegas, Obsidian Ent., PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts