IPHONE 3G ALIRKEN DİKKAT

IPHONE 3G ALIRKEN DİKKAT

Aralık 7, 2019 0

iPhone 3G ALMADAN EVVEL HABERİMİZİ OKUYUN

iPhone 3G  satın almadan evvel herkezin dikkatli olmasını ehemmiyetle nasihat ediyoruz.

Kafanızı karıştırmadan satın alabileceginizi düsündügünüz 3g niz hiçde umdugunuz gibi kaşınıza çıkmayacak.

Neden öyle demeyin ! Zira daha önceki üretici apple bu mahsulünü seneler evvel çıkardıgı i tunes site üstünden Müzik satışı gibi bir satış sisemi ile ikizleşirerek bir satış siyasetiyle piyasaya sundu, Ancak ne reklamlarında nede tanıtım programlarında siz satın almadıkça blöfünü ortaya koymadı.

3G blöfünü TEKNOLOJİDE.COM tüm çıplaklıgı ile ortaya koydu.

Baktığınızda reklamlardaki 3G ekranları nekadarda dolu degil mi? İnsanın usuna hemen satın aldıgında aynen reklamlarda gördüğü biçimde  bütün dolu olarak sahip olacağına dair fikre kapılıyor,

Akabinde, bir 3G satıcısına doğru hemen yol alıyor.Satın alındığında mahsulün açılmasıyla birlikte hakikatinde hiçte lanse edildigi gibi olmadıgını kavrıyor. İşte bu bir şok.

Yazımızın başındada belirtigimiz gibi i tunes mantıgı ile onlıne olarak içeriklerini sistem üzerinden satarak 3G nizi ancak reklamlardaki hale dönüştürebileceğiniz gerçegi ile başbaşa kalıyorsunuz.

Problemler kervanına mahsulün geri iadesi de katılıyor.Yanlız TEKNOLOJİDE.COM. da sizin satın almadan evvel sizleri en iyi biçimde bilgilendiriyoruz..Tabiki emelimiz 3G yi iftiramak degil hayal kırıklıgı yaşamanızı önlemektir.Unutmayın ki 3G nin içini zenginleştirmek size ek bir maliyet getirecektir.Satın almadan evvel bu gerçegi göz önünde bulundurmanızı TEKNOLOJİDE.COM olarak siz okuyucularımıza ehemmiyetle nasihat ediyoruz…..

Hüseyin Ulaş Kurt
Teknoloji Editörü bilim Adamı

Yaftalar : Iphone   3G

Tags: Güncel Teknoloji Haberleri, IPHONE 3G ALIRKEN DİKKAT, Teknoloji Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts