Excalibur’dan 34 inç monitör

Temmuz 14, 2021 0

Profesyonel bir dizayncı ile usta bir oyun tutkununun ortak gereksinimini güçlü performans sağlayan monitörler oluşturuyor. Daha varlıklı renkler, daha net ayrıntılar ve daha süratli performansı birebir monitörde elde etmek de hayal olarak görülüyordu. Hem profesyonel hem de oyuncu monitörü olarak birbirinden üstün özellikleri ve şık dizayna sahip olan Excalibur 34” Monitör ise beklentilerin ötesinde bir eser olarak kullanıcıların tecrübesine sunuluyor.

Hem Profesyonel Hem Oyuncu

Ağır performansa gereksinimi olan grafikerler ve oyun tutkunlarının en beğenilen tercihi olan Excalibur ailesi, yepisyeni 34” monitörü ile kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor. Yalnızca oyunculara değil, profesyonel kullanımlar için de üstün performans sağlayan Excalibur 34” Monitör, verimli çalışmayı ve keyifli oyun oynamayı bir ortada kullanıcılara sunuyor. Canlı renklerin net halini sunan, kullanıcıya oyunun içerisinde olma hissini yansıtan Excalibur 34” Monitör, ince çerçevesi ve ultra geniş ekranı ile daha yüksek çözünürlüğün elde edilmesine de imkan tanıyor.

Excalibur 34” Monitör ile 10’da 10!

Excalibur’un üstün teknoloji ve şık dizaynına sahip bu yeni monitörünün oyuncuları ve profesyonelleri cezbedecek birbirinden üstün özellikleri bulunuyor.

1. Performans ve tasarım bir ortada. 1500R kavisli ekran teknolojisi ve WQHD çözünürlük ile performansın yanında tasarım şıklığını da bulunduruyor.

2. Oyunun içinde, rakiplerin de önünde. 165HZ ekran yenileme suratı ve 1ms ekran yenileme müddeti ile saniye takılmalar olmadan kusursuz ve gerçek üstü bir oyun tecrübesi sunuyor.

3. Yüksek çözünürlükte yüksek keyif. FHD’ye nazaran kat ve kat daha fazla, ultra geniş açısıyla da standart 2K ekranlara oranla çok daha fazla piksel sunan Excalibur 34” Monitör, 2K QUAD HD ekran ile üst düzey 3440×1440 çözünürlükte net manzaralar elde ediyor.

4. Verimli çalışma, keyifle oynama. Standart 16:9 monitörlere oranla %30 daha geniş açı sunan 21:9 ultra geniş ekran ile hem oyunlarda geniş alanlara hakim olunuyor hem de çizim ve grafik programlarında ekranı bölerek farklı programların birebir anda rahatça kullanılmasını sağlıyor.

5. Canlı renklerin net halleri. Gerçek 400NIT ekran parlaklığı sunan ve rakiplerinden ayrışan HDR400 teknolojisi ile çok daha canlı renkte imgeler sunuyor.

6. RGB ışıklandırma ile farklı tecrübe. Düşük ortam ışığına yahut karanlık kullanıma uygun Excalibur 34” Monitör, odayı aydınlatırken, oyun tecrübesine de renk katıyor.

7. Takılmayan oyunlar, bölünmeyen keyif. Bilgisayarın ekran kartı ve ekranının birbiriyle daima koordineli çalışmasını sağlayan AMD Free-Sync teknolojisi sayesinde oyunlarda takılmalar en aza iniyor ve oyun keyfi bölünmüyor.

8. Hareketli stant avantajı. Hareketli ayak yapısı ile monitörü dilediği üzere sağa ya da sola, üst yahut aşağıya ayarlayabiliyor, menteşe ayağı çıkarılarak duvara monte edilebiliyor.

9. Titreşim azaltma. Ekran da oluşan titreşimleri engelleyen “Flicker-Free” teknolojisi ile oyun yahut çalışmanın bölünmeden kullanımını sunuyor.

10. Göz sıhhati için düşük mavi ışık. Göze uzun vadede ziyan veren mavi ışınların filtrelenmesini sağlayan “Low Blue Light” teknolojisi ile gece boyunca ekran üstünde uzun müddetler çalışıyor ya da oyun oynanıyor ve göz yorgunluğu çok daha az oluyor.

Tags: Ekran, monitör, oyun, performans, Teknoloji Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts